Вибираємо металеві вхідні двері

Часто при ремонті або будівництві виникає питання: які вибрати вхідні двері? Оскільки двері в будинок не тільки створюють перше враження про житло, а й повинні надійно захищати його, вибір вхідних дверей - питання, до якого слід підійти відповідально.

Профессиональная и качественная реставрация бронедверей киев по лучшей цене.

Вибрати двері вхідні нескладно. Розрізняють вхідні двері для дому (тобто вхідні вуличні двері), а також внутрішні вхідні двері, які зазвичай встановлюють в квартири або офіси. Розрізняє ці двері метал, зовнішнє виконання і кількість ущільнювачів в конструкції. Якщо утеплені вхідні двері - це, перш за все, вхідні двері для дачі та вхідні двері для заміського будинку, то квартирні двері цілком можуть обійтися стандартним виконанням (особливо якщо це другі вхідні двері). Крім того, вхідні двері в квартиру часто захищають тамбурні двері - в цьому випадку купити вхідні двері в квартиру можна, виходячи з її зовнішніх характерістік.5

Як правильно вибрати вхідні двері в квартиру? Як відомо, вхідні і міжкімнатні двері відрізняються матеріалом, з якого вони виготовлені. За типом матеріалу розрізняють вхідні двері з масиву дерева і металеві вхідні двері (або вхідні залізні двері). Вхідні двері з масиву дуба, наприклад, більше підійдуть для квартири, а в будинок краще встановити залізні двері.
Вхідні сталеві двері вважаються найбільш надійними. Виробники металевих дверей подбали про захист від інтелектуального злому і грубої фізичної сили. Так, вхідні броньовані двері зможуть протистояти механічному впливу, а металеві протипожежні двері захистять приміщення від проникнення вогню і диму. Міжкімнатні двері вхідні двері з такими характеристиками - гарантія вашої безпеки в непередбачених ситуаціях.

Перед тим, як вибрати вхідні металеві двері, слід уважно вивчити пропозиції. Двері в квартиру металеві встановлюються, як правило, на вхід, тоді як двері металеві міжкімнатні більше підійдуть для складів або офісними приміщеннями. При цьому можна придбати готові металеві двері по складській програмі, або замовити елітні вхідні металеві двері за індивідуальним проектом. У першому випадку широко доступні вхідні металеві двері з порошковим напиленням і різні металеві двері в тамбур, а також зовнішні утеплені металеві двері стандартних розмірів. Купуючи металеві вхідні двері для квартири під замовлення, можна вибрати «додаткові опції».

Хороші металеві двері повинні бути не тільки надійними, але і зовні привабливими. Якщо металеві технічні двері не вимагають особливої обробки, то залізні двері в квартиру повинна доповнювати дизайн. Так, можна придбати вхідні двері з дзеркалом або куванням, прикрашає металеві двері масив дуба або сосни. Виглядають вони не гірше, ніж дорогі дубові вхідні двері або вхідні двері з масиву сосни, наприклад. Двері Гардіан вхідні, металеві двері ІНТЕКРОН, залізні двері Торекс, елітні вхідні двері Зетта або будь-яка вхідні двері Лекс - це стильні і одночасно надійні конструкції, які очолюють рейтинг вхідних дверей. Зазвичай на сайтах цих компаній можна подивитися вхідних дверей фото, і визначитися, які вхідні двері в будинок більше підійдуть саме вам.


Існує рейтинг вхідних металевих дверей, в якому вхідні металеві двері для дому виробництва Росії, а також вхідні білоруські двері є беззмінними лідерами. Рейтинг виробників металевих вхідних дверей формується, виходячи з показників взломоустойчивости, естетичного оформлення та вартості. Так, вхідні двері Професор відомі завдяки надійності, вхідні двері Кондор мають доступну вартість, а вхідні металеві двері Торекс популярні завдяки поєднанню зовнішньої краси і захисних характеристик. Двері російські вхідні двері набувають все більшої популярності, як і двері білоруські металеві. Наприклад, металеві двері Професор, деякі двері Гардіан металеві вхідні та вхідні двері Торекс відгуки отримують найкращі. Серед них є і двері металеві економ, і елітні моделі. При цьому двері металеві економ класу підійдуть, якщо потрібна залізні двері в загальний коридор або друга вхідні дерев'яні двері в квартиру.

6Правільная установка залізних дверей дуже важлива. Навіть найякісніші металеві вхідні двері установка, вироблена непрофесійно, може зіпсувати. Установка вхідних дверей забезпечує звуко- і теплоізоляцію в приміщенні. Тому бажано, щоб установка металевих дверей проводилася фахівцями. Тому краще замовляти залізні двері з установкою. Без досвіду і спеціального обладнання встановити вхідні двері складно, тому якщо не виходить купити двері металеві з установкою, то можна викликати сторонніх монтажників. Вони допоможуть двері металеві встановити і відрегулювати механізми. На таку послугу, як установка металевих дверей ціна буде залежати від конструктивних особливостей виробу.

Не знаєте, яку металеву двері вибрати? У всесвітній мережі користувачі часто залишають про вхідні двері відгуки. Іноді відгуки про металевих дверях можуть сказати більше, ніж сухе опис параметрів. Зазвичай магазини, що пропонують двері вхідні металеві з установкою, пропонують прочитати відгуки про вхідних дверях кожної моделі, залишені покупцями. Розмірковуючи, яку вхідні двері краще встановити, можна порадитися з фахівцями. Вони підкажуть, як вибрати сталеві вхідні двері, з огляду на ваші вимоги і особливості будинку.

Похожие страницы: