Як вибрати змішувач для ванної и euro-style.kiev.ua

Так уже склалося, що змішувачі у ванній кімнаті, перш за все - нагальна потреба. І тільки після чітко визначеного функціоналу, для конкретної моделі приміщення, можна міркувати про дизайнерської складової, декоративно оформленої запірної арматури.

Большой выбор смесителей вы сможете найти на http://euro-style.kiev.ua/catalog/smesiteli, здесь представлены различные модели, которые удовлетворят все ваши требования.

На сьогоднішній день, ринок сантехнічного обладнання та арматури, перенасичений відносно недорогими моделями змішувачів, переважно, зарубіжного виробництва. В основній масі, ця продукція недостатньо довговічна, але навіть найдешевші моделі, чесно «виходять» свій півтора-дворічний гарантійний ресурс, без аварійних ситуацій. Тривалість подальшої експлуатації, буде прямо залежати від якості витратних матеріалів, заміненого кульового картриджа або крана-букси і можливості їх заміни.

Матеріали, з яких виробляються змішувачі.
При виборі змішувача, варто звернути увагу на матеріал, який використовується при його виготовленні. Якщо це підозріло дешевий і дуже легкий прилад, то, швидше за все це експериментальне виріб від азіатського виробника. Причому, пропорції сплаву відомі лише тому оператору, на зміні якого був відлитий конкретний змішувач. Але так як фахівці з місцевого ОТК погнали волів на рисове поле, то контроль якості не проводився.


Значно міцніше і як наслідок, довговічніше, змішувачі відлиті з сплавів стали, латуні. Нікельовані або хромовані, в ідеалі - покриті спеціальним брудовідштовхуючими складом, вони витримують і водний камінь і незначні механічні пошкодження. У цих відносно недорогих моделях можна без наслідків (тобто з можливістю багаторазового використання) викрутити кран-буксу або витягти картридж.

Одними з найдорожчих сантехнічних приладів, по праву вважаються змішувачі від іменитого виробника, покриті спеціальним складом, що імітує гранітну поверхню. Причому, імітується не тільки колір, але і експлуатаційні якості (немислимі для більш дешевих хромованих або нікельованих виробів), які забезпечать безпрецедентні терміни роботи змішувача.

Те ж можна сказати і про моделі, відлитих із бронзи. Причому якщо це, дійсно бронзовий змішувач, а не імітація, то його неможливо зустріти у вільному продажі. Навіть компанія-виробник не може собі дозволити тримати на складах значний асортимент виробів з бронзи. У ряді випадків, бронзові вироби відливаються на замовлення.

Источник статьи: http://euro-style.kiev.ua

Похожие страницы: