Будівництво дачних будинків Україна

канадський зруб продаж

Обставин, які спонукають жителів великих міст купувати садові ділянки і будувати на них дачні будинки, безліч, але найголовніше, мабуть, це бажання провести літо, відпустка, кінець тижня у своєму дачному будинку, на свіжому повітрі, серед квітів і дерев.І ось ви мрієте і будуєте плани. Однак доходи ваші обмежені, і викласти відразу всю суму ви не можете.Враховуючи ці умови і грунтуючись на власному професійному досвіді, хотілося б попередити вашу витівку декількома порадами про те, як побудувати дачний будинок.

 

Вибір ділянки  
Якщо є можливість вибору ділянки, зверніть увагу, крім вартості, на такі основоположні обставини:  
- Транспортну доступність;  
- Забезпечення інфраструктурою (тепло, газ, вода, електрика, каналізація);  
- Екологічну безпеку (сусідство промислових підприємств, сільськогосподарських виробництв);  
- Конфігурацію, рельєф, орієнтацію ділянки по сторонах світла;  
- Забудову на сусідніх ділянках.  
Врахуйте, що на ділянці в 600 кв. м можуть розміститися з комфортом не більше 3 - 4 чоловік.

 

Планувальні обгрунтування  
Ділянка куплений. З частиною умов ви вже визначилися.Припустимо, що ділянка прямокутна в плані, орієнтація по сторонах світу і напрямок переважних вітрів відомі, дороги є, електрика та водогін на літній час будуть, каналізації немає і не буде, газ привізною.Визначимося з принциповим планом будівництва на дачній ділянці (якщо в селищі немає обов'язкового для забудовників Генплану або детального планування).Щоб не вступати в протиріччя з законом і сусідами, заглянемо в Будівельні норми і правила: СНиП 30-02-97 `Планування і забудова садівничих об'єднань громадян, будівлі та споруди`, СНиП 2.08.01-89 * `Житлові будинки` і СП II 106-97.  
Згідно з цими документами, всі будівлі на своїй дачній ділянці, включаючи господарські, ви розміщуєте на свій розсуд, дотримуючись проте наступні пожежні та містобудівні вимоги.

Возможно, вам понравится:

Будівництво барбекю з
Будівництво барбекю з

Уряд Бурятії пропрацює страхування житла, схильного паводків - Вікіпедія Страхування
Глава Бурятії В'ячеслав Наговіцин сьогодні poručil Уряду РБ см. Страхові Питання житлових будинків в районі лівого берега Улан-Уде та інших території Республіки, podveržennyh pavodkam та подання інформації від predloženiâmi.На думку глави республіки, в першу чергу ..


Похожие страницы: