Будівництво дачних будинків в Україні

Навіщо потрібен паркан навколо

Будь-який проект ми можемо виконати з наступних матеріалів:

Ми реалізуємо дачні будинки з бруса струганого, профільованого і оциліндрованного колоди або каркасні.Ви можете вивчити типові проекти дачних будинків і вибрати з них, а також БЕЗКОШТОВНО замовити розробку нового, відповідного вашим вимогам.

Звертаємо вашу увагу, що всі проекти будинків можуть бути побудовані  
в будь-якому варіанті: з бруса, оциліндрованої колоди і в каркасному.

 
Ви вирішили почати дачне будівництво? Ми давно і успішно втілюємо в життя проекти дачних будинків під ключ в Підмосков'ї.На цих фотографіях показані дачні будинки з бруса. Це один з варіантів. Будівництво дачних будинків може бути і з оциліндрованих колод, і в каркасною технологією.Та й будівництво дачних будинків з різних видів матеріалів мають різні технології.У цьому розділі наведені фотографії, площі та ціни деяких з побудованих нами проектів.Кожен з них можна більш детально розглянути, вибрати, що Вам би хотілося побудувати, зробити потрібні саме Вам корекції.Всі представлені недорогі дачі економ класу перевірені на практиці і мають найбільш оптимальні варіанти планування. Будівництво будинків dačnyh від Брюса має ряд переваг, oŝutit котори CAN Кожен з клієнтів.

Це, серед іншого:-Відносно невисока вартість. Коштує це недорого, що логічно, адже вкладати в дерев'яні дачні будинки з бруса для сезонного проживання або відпочинку великі гроші, найчастіше, просто безглуздо.-Безпека матеріалу. Незаперечною перевагою є екологічна чистота технології та сировини, що використовується для будівництва дачних будинків.-Тривалий термін експлуатації. Всі недорогі дерев'яні дачні будинки з бруса економ класу, проекти яких ви можете знайти на сторінках нашого сайту, довговічні.

Будівництво дачних будинків під ключ передбачає виконання певного циклу робіт, у тому числі:-Пристрій фундаменту: тип і розміри підстави визначаються нами, виходячи зі складу грунту, конструкторських розрахунків та проекту дачного будинку з мансардою.-Зведення зрубу з бруса або колоди залежно від обраного вами матеріалу.-Покрівельні роботи. Для монтажу покрівлі дачного будинку під ключ використовуються сучасні матеріали, що володіють високим ступенем міцності, стійкості до УФ випромінювання, механічних пошкоджень.

Будівництво дачних будинків під ключ передбачає розводку електричної мережі.-Влаштування підлог і внутрішня обробка приміщень під ключ. Для цього використовується високоякісна деревина, вагонка і статева дошка тільки камерної сушки. Ми не нав'язуємо своїх послуг. Крім будівництва дачних будинків з бруса, компанія "RIFT" готова запропонувати виконання окремих робіт на вашій ділянці. Це може бути пристрій фундаменту, складання конструкції, установка ПВХ вікон.Таким чином, завжди є можливість заощадити на тих послугах, в яких немає необхідності.

Возможно, вам понравится:

Будівництво барбекю з
Будівництво барбекю з

Ділянки без підряду: проблеми вибору. Плюси - витрати розтягнуті в часі, можна контролювати будівництво.


Похожие страницы: