Будівництво дачних будинків з Бруса

Дом из брусаБудинок з бруса - класика російського будівництва.  
У будь-якій країні і навіть в невеликому регіоні є вже звичні (класичні, традиційні) підходи до дизайну будинків і вибору матеріалів для житлового будівництва.А також технологія та інструментарій для будівництва, відточують століттями.У російському варіанті - це, безсумнівно, будинки з бруса - з різьбленими ковзанами і лиштвами, орнаментом.Технологія та інструментарій вітчизняного дерев'яного домобудівництва, ведуть свій початок від гострих сокир опрацьовувалися століттями, про що свідчать пам'ятки дерев'яного зодчества Росії, що дійшли до нас і стали предметами захоплення не тільки у нас, а й за кордоном.

 

Будинки з бруса під ключ - гармонійні, не обтяжені надлишком і «різнобоєм» стильових форм або квітів, так як в них залишені лише необхідні, функціональні і красиві деталі.
Будинок з бруса недорого побудований, великий, з мансардою, «екологічний», комфортний доведеться всім мешканцям «до смаку».З натуральним брусом не зрівняється блок, цегла, сайдинг.  
А ще - утеплена мансарда. Дерев'яна основа - на опорно-стовпчастих фундаменті з блоків («тумбочок»), гідроізольований, з «подушкою».

 

Брус для дому

 

Профільований брус готується найчастіше з хвойної породи і просочений смолою (наприклад, його серцевина).
Цей брус називається цільно профільованим і забезпечується шипом, посадкової головкою, утеплювальними пазами.Він має шліфовану поверхню, для нього не потрібна підгонка.Поставляється замовнику у вигляді, повністю готовому для використання у будівництві будинку по вибраним проектом.Таки Проекти будинок від Брюса можете знайти у великій кількості в нас, на веб-сайті "СК Домострой 53."
З внутрішньої сторони брус відшліфований, що робить додаткову обробку будинку зсередини непотрібним і суттєво економить час і ресурси доведення до житлового стану.Полегшується також і розстановка меблів, навісних шаф, влаштування сходів, різних ніш.

 

Наша компанія - вдалий вибір

 

Це не просто рекламний заклик, можна перевірити, зателефонувавши в іншу компанію і порівнявши вартість з нашою вартістю в базовій комплектації.

 

Якщо обираєте будинку з бруса з Пестово - ви вибрали міцний фундамент з бетонних блоків (кількість їх залежить від обраного проекту), підставу з бруса 150х100 мм.або 150х150 мм. (Не струганий, атмосферної сушки), з статевими лагами з бруса 150х100, стінами та перегородок з профільованого бруса 150х100 (на льноджутовая полотні), підлога з утепленням (мінвата з двостороннім парогидроизоляции), каркасно-щитові перегородки (утеплені).з парогидроизоляции), міжповерхове перекриття (150х100, між лагами - кроквяна нога на ребро).

Возможно, вам понравится:

Будівництво будинку з бруса
Будівництво будинку з бруса

Держдумі пропонують запобігти будівництво багатоквартирних "дач" - ІА REGNUM
.. Використання земельних ділянок.

Як вплине рекордний введення торгових центрів у Москві на ставки оренди - РБК Нерухомість
До кінця 2014g. в столиці zaâvleno відкрити 13 торгових центрів, у тому числі на ринку протягом декількох знакових проектів... Варто відзначити, що на даний момент з десяти найбільших торгово-розважальних центрів Європи чотири розташовані в Москві.


Похожие страницы: