Будівництво дачних будинків Рб

Кожен, хто хоча б один раз всерйоз замислювався про будівництво заміського будинку в РБ, неодмінно стикався з цілою низкою важливих питань і труднощів, які необхідно подолати, щоб досягти своєї заповітної мети.І це не питання з розряду «який відтінок меблів вибрати для вітальні» або «який фактури штори віддати перевагу»? - Мова йде про куди більш серйозних і дійсно ключових питаннях, що визначають як отримання дозволу на будівництво, так і весь його хід.

 

Приступаючи до конкретної реалізації плану з будівництва заміського будинку, необхідно врахувати такий важливий момент: наявність документів, що дозволяють це будівництво! (Також дане питання стосується реконструкції та капітального будови будівель).? Це стосується як фізичних осіб, так і індивідуальних підприємців і юр осіб.Закон Республіки Білорусь номер «300-3» говорить, що проектування, реконструкція, зведення, капітальний ремонт, а також реставрація об'єкта може здійснюватися на базі роздільною документації.Закон носить назву «Про архітектурну, містобудівної та будівельної діяльності в Республіці Білорусь».При цьому даний закон не стосується садових будинків, а також споруд, господарських будівель, які необхідні для ведення колективного садівництва на ділянках землі, що надаються учасникам садівничих товариств з цією метою.

Возможно, вам понравится:

Будівництво барбекю з
Будівництво барбекю з

Уряд Бурятії пропрацює страхування житла, схильного паводків - Вікіпедія Страхування
Глава Бурятії В'ячеслав Наговіцин сьогодні poručil Уряду РБ см. Страхові Питання житлових будинків в районі лівого берега Улан-Уде та інших території Республіки, podveržennyh pavodkam та подання інформації від predloženiâmi.На думку глави республіки, в першу чергу ..


Похожие страницы: