Вибираємо зручний кутовий диван

Після того, як ви нарешті пережили тяготи ремонту, привели в порядок свої кімнати і вирішили повністю оновити меблі, пора задуматися про те, який диван підійде для вашого інтер'єру. Адже це незмінний атрибут вітальні, тут будуть розміщуватися ваші друзі і родичі, коду будуть приходити до вас на свята і просто в гості.Еслі ваша кімната простора, найкращим чином для неї підійдуть дивани кутові, які можуть розміщуватися в будь-якому кутку кімнати і згладжувати його.

На сайте mebsklad.kiev.ua представлены угловые диваны, отличного качества, выгодная цена.

Прекрасно може вписатися кутовий диван і в інтер'єр квадратної кімнати. Крім того, кутовий диван можна розташувати і в центрі кімнати, тоді він стане головним предметів в ній і навколо нього можна розміщувати все інше:

телевізор;
крісла;
М'ягкий килим;
журнальний столик.

Також для просторої вітальні може підійти варіант з розміщенням декількох диванів, розташованих або навпроти один одного або спиною до спини. Ця симетрія внесе в простір кімнати чіткі лінії і додасть їй елегантності. Але не варто цим захоплюватися і розташовувати всі предмети в вітальні параллельно.Для невеликої кімнати може підійти двомісний диван, який не буде займати занадто багато простору в кімнаті.

Якщо кімната витягнута, то диван краще розмістити біля вузької стіни. Також в такому приміщенні краще віддати перевагу дивану, в якому є додаткові полички, а також ящик для білизни. Крім того, важливо враховувати призначення кімнати і її господаря. Від цього буде залежати зовнішній вигляд дивана. Для дитячої - диванчик в м'яких пастельних кольорах, для кабінету - диван зі шкіри, на кухню - куточок зі шкіри або замінника. Також потрібно пам'ятати і про те, що диван повинен вписуватися в колірну гамму інтер'єру. Для спальні краще підійде диван в темних тонах, якщо в кімнаті шпалери і фіранки світлі, то диван краще придбати в контрастних кольорах, щоб він не зливався з іншим інтер'єром.

Похожие страницы: