Вибираємо плитку для підлоги

Плитка на підлогу в даний час стала дуже часто з'являтися не тільки в офісних будівлях, але і в будинках. Плитка є дуже хорошим матеріалом для покриття підлоги в різних приміщеннях. Але потрібно знати, як правильно її вибирати і які у неї є переваги і недоліки, на які слід звертати увагу при виборі підлогового покриття.

Сделает ваш дом уютным плитка напольная, которая представлена на нашем сайте.

Пол з плитки досить міцний. Він не дозволить йому скрипіти і прогинатися. Матеріал для виготовлення плитки екологічно чистий, так як він не містить токсичні елементи і не накопичує пилові частинки і мікроорганізми, в порівнянні з тканинними і килимовими покриттями.

Плитка в порівнянні з іншими покриттями для підлоги дуже довговічна, звичайно ж, при правильно укладанні. Але в порівнянні з паркетом і килимом плитка схильна до більш низьких температур. Тому потрібно ще при її укладанні подбати про систему підігріву.

Плитка на підлогу для кімнати багато в чому полегшує простоту прибирання. У більш сучасних квартирах дуже складно уявити собі поверхню, яка буде набагато зручніше для регулярного прибирання. Навіть при генеральному прибиранні вам не знадобиться будь-яких спеціальних засобів для миття підлоги. Достатньо всього лише невеликої кількості миючого засобу або рідкого мила, і ваш пол буде виблискувати як новий.

Недоліком плитки для підлоги є складність підготовки поверхні перед укладанням. Деякі плитки вимагають дуже довгого висихання, близько 28-29 днів.


При виборі плитки варто пам'ятати, що для кожного приміщення вона індивідуальна. Якщо вам потрібно підлогове покриття для ванни, то варто зупинитися на тих варіантах, які відносяться до нижчого класу стертості. Також плитка повинна бути стійка до хімічних сполук і вологи. Особливо варто звернути увагу на те, щоб вона не була глянсовою, так як вона перетворить ванну в каток.

Якщо ви вибираєте плитку для кухні, то потрібно брати плитку третього класу по стертості. Не варто купувати плитку з текстурованою поверхнею або пористу, так як візерунок буде моментально забруднюватися.

При виборі плитки для прихожей або спальні варто зупинитися на 4 або 5 класі. Можна використовувати неглазуровані керамограніт. Ні в якому разі не вибирайте кахельну плитку з красивими візерунками або досить блискучу і світлу. Так як вона дуже швидко втратить свій зовнішній вигляд і на ній будуть сильно помітні потертості і подряпини

Похожие страницы: