Варіанти скління балкона або лоджії

Незалежно від варіанту скління лоджії або балкона, господарі квартири переслідують одну мету - зробити з нього приміщення, придатне для використання протягом всього року.

Сделайте свой балкон уютным. Балкон под ключ профессиональная услуга от специалистов.

У деяких випадках скління використовується тільки для того, щоб забезпечити захист від опадів і вітру, в інших випадках - необхідно зробити утеплення, по-третє може знадобитися пристрій теплої підлоги. Для кожного з випадків застосовуються різні варіанти скління.

Сучасні виробники пропонують якісні і довговічні вікна, які можуть бути пластиковими, дерев'яними, алюмінієвими. Завдяки сучасним технологіям обробки деревини отримують привабливі і екологічно чисті рами, а використання склопакетів, дозволяє отримати унікальні вікна, часто звані євровікна. Якщо балкон засклити дерев'яними рамами з одним склом, то вийде варіант холодного скління, установка євровікон зробить лоджію або балкон теплими.


Скління алюмінієм також дозволить реалізувати два варіанти облаштування балкона: тепле і холодне. Для теплого скління застосовується алюмінієвий профіль з тер і склопакетом. Холодне скління передбачає використання в конструкції звичайного профілю з одним склом. Алюмінієві стулки зачиняються не надто герметично, тому використовуються для облаштування холодних лоджій.

На сьогоднішній день тепле засклення балконів і лоджій з використання металопластикових профілів можна назвати самим популярним і затребуваним. Рами з металевого профілю і ПВХ відрізняються тривалим терміном служби, вони естетичні, ефективні, відносно недорогі. Вибираючи для скління балкона пластикові віконні конструкції можна зробити тепле і напівтеплі скління балконних приміщень. Напівтеплі скління передбачає використання розсувних стулок, оскільки даний механізм не забезпечить ефективної герметичності. Суть теплого скління полягає в досягненні повної герметичності, підвищенні звукоізоляції.

Варто зауважити, що установка на лоджії або балконі пластикових вікон ПВХ не є єдиним заходом для забезпечення утеплення. Також під час ремонту балкона необхідно виконати додаткове утеплення простінків, підлоги, стелі приміщення. При бажанні балкон можна обладнати переносними або стаціонарними приладами опалення, зробивши його додатковою корисною площею квартири. Відмінно зарекомендувала себе "система тепла підлога" для забезпечення обігріву утепленого балкона.

Похожие страницы: