Алюмінієві вікна та огорожі для лоджії

Компанія «Stekloplast» - потужне виробниче об'єднання, зарекомендувало себе на будівельному ринку завдяки успішній реалізації численних проектів, включаючи великомасштабні. Ми маємо в своєму розпорядженні високотехнологічним обладнанням, застосовуємо матеріали високої якості, залучаємо до роботи тільки кваліфікованих фахівців, що дозволяє нам досягати високих результатів. Ми працюємо з замовниками безпосередньо і пропонуємо привабливі ціни на алюмінієві вікна в Україні.

Алюмінієві вікна та двері в Україні

Стильні та практичні алюмінієві вікна - це зручні в експлуатації світлопрозорі конструкції з довговічних і безпечних матеріалів. Алюмінієві вікна від компанії Stekloplast користуються високим попитом в Україні завдяки стійкості до складних кліматичних умов з великими перепадами температури і вологості. Вікна з алюмінієвого профілю також стійкі до агресивних середовищ, що важливо для мегаполісу з забрудненим повітрям.

Переваги алюмінієвих вікон:

- Алюмінієві вікна міцні і довговічні, стійкі до корозії.
- Вікна з алюмінієвого профілю розрізняються за принципом відкривання.
- Завдяки стильному дизайну алюмінієві вікна ефектно доповнюють архітектурний вигляд будинку. Особливо естетично виглядає об'єкт (бізнес-центр, магазин, житловий будинок), оснащений алюмінієвими вікнами і дверима одного дизайну і якості.
- Алюмінієві вікна виготовляються в різних колірних рішеннях.
- Теплоефектівность алюмінієвих вікон залежить від особливостей конструкції.
- Алюмінієві вікна - це невелика вага. Для установки огорожі для балконів і лоджій не потрібно посилення будівельних конструкцій.

Останнім часом популярністю користуються не тільки алюмінієві вікна і двері звичних конфігурацій. Разом з алюмінієвими вікнами в Україні нерідко замовляється привабливе фасадне огородження лоджії. Естетичні конструкції закривають отвір на всю висоту, нагадуючи «французькі вікна». Таке огородження для балконів виглядає особливо стильно.

Проектування, виготовлення і монтаж красивих, надійних, невибагливих у догляді алюмінієвих вікон, фасадних огороджень балконів, а також інших видів світлопрозорих конструкцій в Україні ви можете замовити в компанії «Stekloplast» за доступною ціною.

Похожие страницы: