Варіанти оздоблення фасаду котеджу

Майже для всіх власників заміських приватних будинків залишається актуальним питання обробки фасаду. Адже кожному хочеться, щоб зовнішнє облицювання будинку була якісною і мала привабливий зовнішній вигляд, але при цьому була прийнятна за ціною.

Для любителей лоторей предлагаем лотерея powerball, с которой Вы можете ознакомиться на нашем сайте.

Ганятися за ексклюзивом, як і впадати в крайність, вибираючи найдешевший варіант, без об'єктивної оцінки експлуатаційних і технічних характеристик матеріалу, не варто. Обробити фасад котеджу дешево навряд чи вийде, проте вибрати варіант оптимальний в співвідношенні ціни і якості цілком реально.

Вибираючи варіант обробки фасаду котеджу важливо визначитися з основними критеріями, які допоможуть виявити всі переваги і недоліки матеріалу. Це зовнішній вигляд будинку, кількість фактур і забарвлень, стійкість матеріалу до появи зорових дефектів. Ще один критерій вибору - термін служби, чи власника порадує фасад, який буде вимагати щорічного ремонту. Недостатньо просто підібрати матеріал для фасаду, потрібна професійна обробка котеджу, виконана з урахуванням складності виконання завдання, можливих сезонних погодних обмежень і інших нюансів. Важливе значення при виборі зовнішньої обробки котеджу має і загальна вартість облицювання.

Серед власників приватних будинків популярністю користуються такі варіанти обробки як:

сайдинг;

фасадна штукатурка;

блок-хаус;

облицювальну цеглу;

фасадна плитка.

Для обробки фасадів котеджів використовується цокольний або вініловий сайдинг. Алюмінієві панелі використовуються в обробці приватних житлових будинків вкрай рідко. Головними перевагами сайдинга є простота монтажу і легкість догляду, а також демократична ціна. Серед недоліків слід відзначити штучний зовнішній вигляд, ймовірність фізичних деформацій і візуальних дефектів в результаті негативного впливу навколишнього середовища.

Гідний зовнішній вигляд котеджу забезпечить фасадна штукатурка. Це покриття відрізняється вологостійкістю, воно дихає. Для обробки можна вибрати шорстку або рустикальну фактуру покриття, при бажанні фасаду можна додати будь-який колір. Залежно від матеріалу фасаду необхідно вибирати відповідний тип штукатурного покриття.

Імітацію обробки фасаду колодою забезпечить блок-хаус. Цей матеріал відрізняється екологічністю, виглядає натурально, але він недовговічний і досить дорогий.

Презентабельний зовнішній вигляд, надійність, довгий термін служби забезпечить облицювальну цеглу. Якісний лицьовій (клінкерна або керамічний) цегла морозостійкий і міцний матеріал з низьким водопоглинанням і відмінною звукоізоляцією. Лицьова цегла представлений широким діапазоном кольорів та фактур.

Плитка для оздоблення фасаду котеджу - сучасний матеріал і відмінний вибір. Матеріал не боїться підвищеної вологи, він досить міцний і довговічний. При професійному укладанню плитки ідеальний зовнішній вигляд котеджу буде забезпечений.

Похожие страницы: