Вибір обладнання для фарбування

Перш за все, треба підготувати матеріально-виробничу базу для забезпечення порошкового фарбування. Треба сказати, що в цьому відношенні цей вид бізнесу дуже вигідно відрізняється від багатьох інших можливістю невеликих вкладень і обмеженою кількістю інструментарію і витратних матеріалів.

Порошковая покраска металла профессионально и качественно.

Перше, що необхідно для початку діяльності - це роздобути спеціальну піч, в якій буде проводитися основна частина процесу. Залежно від того, які будуть оброблятися деталі і матеріали, це може бути піч самих різних моделей і технічних характеристик. Якщо бізнес тільки набирає свої оберти, і якихось профільних постійних замовників ще немає, то можна цілком обмежитися звичайним побутовим духовочние шафою. Але коли є наміри виробляти порошкове забарвлення для вже намітилося контингенту клієнтів, і обсяги робіт передбачають велику кількість замовлень, то краще скористатися традиційними методами. У таких випадках обов'язково знадобиться камера порошкового фарбування виробничого зразка або аналогічна виготовлена власними зусиллями.

Пристрій фарбувальної камери складається з безпосередньо камери, де і проводиться напилення фарби, а також з плавильної печі. Зрозуміло, враховуючи функціональність, набагато надійніше придбати готову камеру в магазині будівельного обладнання.

Крім камери для фарбування знадобиться спеціальний електростатичний пістолет-пульверизатор з можливістю підключення стислого повітря. Як правило, для цього використовується невеликий компресор. Професійні працівники, які виконують весь спектр послуг по виробництві фарбування, використовують у своїй практиці потужні компресорні установки. Але для початку ведення своєї справи цілком достатньо на перших порах і малопотужного компресора в 2 атмосфери. При покупці такого компресора важливо звернути увагу на його комплектацію - вона повинна передбачати наявність спеціального фільтру для високого рівня тиску.

Зрозуміло, потрібно і приміщення. Це може бути звичайний гараж, в якому крім фарбування ви можете займатися іншими видами автобізнесу - наприклад, ремонтом або розбиранням автомобілів (про автобізнес більш докладно написано тут ).

Похожие страницы: