Які способи скління балкона існують?

Які способи скління балкона існують? Насправді, їх кілька. Розповімо про них докладніше.

Качественное остекление в Кривом Роге по самой лучшей цене.

Скління можна виконати з використанням дерев'яних рам. Протягом тривалого часу даний спосіб благоустрою користувався найбільшим попитом у росіян. Плюсів у цього способу відразу два - екологічність і дешевизна матеріалу. А мінусів більше - недовговічність, ймовірність покупки в магазині неякісних рам, які можуть скоро растрескаться і перекоситися. Крім того, вам постійно доведеться за ними доглядати.

Скління можна виконати і з використанням ПВХ-профілю. Пластик досить давно застосовують для скління балконів. Такий варіант коштує недорого, забезпечує відмінну звуко- і теплоізоляцію. Також у ПВХ-профілю відмінний зовнішній вигляд, і він простий в експлуатації. Скління можна виконати і з використанням алюмінієвого профілю. Алюмінієвий профіль необізнана людина може з першого погляду і не відрізнити від пластикового. Але різниця на практиці може виявитися і цілком відчутною. Так, алюмінієві профілі тонше, ніж ПВХ-аналоги. Зважаючи на це, вони відмінно пропускають світло. Але через їх тонкощі, у них є і мінуси. Прийнято називати алюмінієве скління «холодним». В цьому випадку лоджія або балкон виявляються захищеними тільки від опадів, вітру і пилу. Але при цьому від холодних температур такий профіль захистити не може. Але зате така конструкція відрізняється легкістю і вельми довговічна. Можна виконати безрамне скління балкона. Зараз воно використовується все частіше. 

Суцільне скло виглядає більш ефектно, і в кімнаті з його використанням стає світліше. Крім зазначених способів, можна також використовувати «поєднане» скління. Такий варіант передбачає використання рам, які виготовлені з різних матеріалів - дерева, або алюмінію з пластиком і т.д.

Похожие страницы: