Що таке механічна вентиляція?

При будь-яких обставин, швидкість повітря буде не більше, ніж 1 м в секунду. Показники вітрового тиску вказані на вітряної сторони будівлі. У зазначеній ситуації створюється явища, як розряджений повітря. Коли в огорожі будівлі є отвори, повітря ззовні потрапляє всередину приміщення з навітряного боку, виходить - з підвітряного. Швидкість, при якій повітря циркулює в приміщенні, залежить від швидкості вітру.

Перевозкой животных самолетом занимается компания Animals Travel, которая имеет многолетний опыт в данной сфере. Стоимость услуг Вас приятно удивит.

Природна система вентиляції відрізняється від штучної тим, що не вимагає складної техніки обслуговування, і є найпростішою. Їм не потрібна електрика для роботи, однак ця система вентиляції залежить від швидкості вітру, температури, напрямку вітру. Природна вентиляція не може впоратися з великою різницею тиску повітря. Тому їй на заміну придумали штучну вентиляцію.

Що таке механічна вентиляція?

Це досить складна система вентиляції, частиною якої є техніка, як електродвигун, вентилятор, повітронагрівач та інша автоматика. За допомогою останніх приладів система вентиляції дозволяє переміщати повітряні потоки дуже швидко і на велику відстань. В результаті цього, дані типи вентиляції споживають велику кількість електроенергії. Перевага механічної системи вентиляції в тому, що вона подає повітря в приміщення і видаляє з приміщення в такій кількості, яка потрібна в умовах роботи, причому погода за стінами приміщення не буде перешкоджати процесу.

Буває, що для виробництва необхідно нагріти повітря, підвищити його вологість, очистити від домішок і т.д. Причому вибирають не просто один тип вентиляції, але змішують варіанти різних систем, при цьому виникає можливість порівняти роботу тієї чи іншої системи, і в відповідність до гігієнічних вимог вибирають найбільш оптимальну систему.

Що таке припливна вентиляція?

Коли виникає необхідність подати в приміщення чисте повітря, а використаний видалити, застосовується припливна система вентиляції. Чисте повітря, що подається в приміщення, піддається дезінфекції, і, на додачу до всього, очищається від домішок, зволожується або нагрівається.

Що таке витяжна вентиляція?

Витяжні вентиляції займаються видаленням відпрацьованого повітря з приміщення, а разом з ним і шкідливих домішок. Однак для рівноваги прикладеної роботи, необхідно скористатися припливною вентиляцією, яка стане поставляти повітря в приміщення. У деяких приміщення досить тільки один тип вентиляції - витяжна, наприклад, в кімнаті, призначеної для куріння.

Похожие страницы: