Що таке царгові міжкімнатні двері

На ринку міжкімнатних дверей досить часто з'являється щось нове, але знають про це в основному професіонали. Царгові двері навпроти, завоювали популярність серед звичайних людей, особливо в доступному, масовому сегменті. Здавалося б, що тут цікавого, ну зроблені двері без клею і шурупів, а тримається вся конструкція на стяжках. Але справа не тільки в цьому, царгові двері міцно асоціюються і з облицювальним матеріалом нового покоління - екошпон.

Мы осуществляем Производство царговых дверей, благодаря чему цены доступны, а качество на высшем уровне.

Що таке царгові двері

Царговие двері мають особливу конструкцію дверного полотна. Їх рама або обв'язування зібрані за технологією шип - паз, а замість клею використовуються стяжки. Тому в разі потреби їх можна розібрати і знову зібрати.

Що це дає? Це забезпечує недоступну для дверей інших конструкцій ремонтопридатність. Наприклад, в разі необхідності, можна замінити зіпсований елемент. Нерідко трапляється, що на двері, в ході експлуатації, з'являються пошкодження або розбиваються скляні вставки. У звичайній клеєної двері скло замінити можна, але замінити дерев'яну частину не вийде. А в царговій двері можливо, звичайно за умови, що виробник продає елементи конструкції для ремонту.

«Царга» - спочатку меблевий елемент, так називають поперечки, встановлені між ніжками стільців, столів, ліжок для надання їм додаткової міцності. При цьому меблі можуть бути склеєна, без всяких стяжок. Але в дверях, так уже повелося, царговими називають саме розбірні конструкції.

З чого роблять царговие двері

Найміцніше в царговому дверному полотні це рама, або як її називають дверник - обв'язка. І це логічно, адже вона тримає всю конструкцію. Рама складається з Стоєв і поперечок (царг). Матеріали, з яких їх роблять повинні володіти певною міцністю на злам і вигин, міцно тримати з'єднання шип - паз, і різьбове з'єднання стяжок. Якщо наповнення дверного полотна (вставки) легкі, то і раму робити дуже міцною немає сенсу. Легкі значить порожнисті усередині. Так роблять найдешевші дверні полотна. Якісні царгові дверні полотна мають достатню масу і мінімумом пустот всередині.

У дверному виробництві використовуються такі матеріали: МДФ, масив дерева, ДСП, LVL брус високої міцності. Давайте розберемося якими властивостями володіють дані матеріали і як вибрати краще.

Відразу скажемо, що двері, що мають в своєму складі ДСП брати не радимо. Це найдешевший і неміцний матеріал.

Поговоримо про МДФ.У назві зашифрована формула - мелкодисперсная фракція. Мається на увазі, що у виробництві МДФ використовуються найдрібніші відходи деревообробної промисловості. По суті це дрібна стружка, дуже сильно стиснута і склеєна лігніном і парафіном. Все екологічно безпечно. Такий матеріал володіє дуже хорошою однорідністю і твердістю (на рівні таких порід як ясен і дуб), при цьому він дуже недорогий. Саме тому МДФ зараз використовують практично у всіх предметах меблів, які не з 100% масиву натурального дерева. МДФ є прекрасною основою для нанесення найпопулярніших покриттів: забарвлення емалями і ламінації плівковими матеріалами і натуральними шпонами. До того ж МДФ дуже добре фрезерується, поверхня відразу виходить дуже гладкою і без додаткової обробки готова до нанесення покриття.

Але є один показник, за яким МДФ значно гірше натурального дерева, це міцність на вигин і злам. Тому як основний конструкційний матеріал несучих елементів МДФ використовується рідко. Як уже було відзначено вище, рама в царгових дверях повинна бути міцною. І він не буде провисати, що не гнулася, не згиналася гвинтом і взагалі не мала ніякого люфту, в конструкцію несучих елементів треба додати щось більш жорстке, ніж МДФ.

Похожие страницы: