Дизайн вітальні в сталінці з високими стелями

Використовувати високі стелі можна не тільки на кухні або в спальні, але і в вітальні, для створення ще одного сидячого простору. У нашому дизайн-проект ми спробували уявити, що вітальня буде місцем збору дорослих і дітей, великої родини, тому вирішено створити дві м'які зони.

Качественный ремонт под ключ вы можете заказать на www.edelweiss-comfort.com.ua по самой выгодной цене.

Телевізійна зона з невеликим шафою і комодом буде стояти навпроти диванів. Нічого незвичайного там не буде, єдине, що можна зробити, - трохи пріопустіть стелю за допомогою гипсокартоновиє конструкції. Використання підсвічування тільки піде на користь, при цьому зручно виділить цю частину кімнати.

Найскладніша по виконанню частина кімнати - зона з другим поверхом. Для чого ми його робимо? Для дітей, які можуть, зручно влаштувавшись на диванах, подивитися мультфільми, грати між собою і не заважати дорослим затишно сидіти на дивані.

Сама конструкція буде створена з урахуванням того, що потрібно не просто закріпити її надійно, але і створити максимум комфорту і місць для зберігання. Один шафа і сходи, що складається з висувних ящиків, можуть вирішити проблему з нестачею простору у вітальні кімнаті і квартирі в цілому.

В інтер'єрі вітальні багато великих елементів, тому колірне рішення повинно бути м'яким і світлим, таким, щоб інтер'єр візуально здавався легше і легше. Ідеальне поєднання - бежевий, білий і блакитний.

Похожие страницы: