Незвичайні світильники: що вибрати

Сучасне життя неможливо уявити собі без безлічі освітлювальних приладів. А адже перша лампа розжарювання в будинках росіян з'явилася відносно недавно - менше 100 років тому. Вона виконувала одну-єдину функцію - освітлення житла. За короткий період часу світильники сильно видозмінилися. З розвитком науково-технічного прогресу вимоги до них постійно зростають. Лампа розжарювання йде в минуле, а на зміну їй приходять інші джерела світла, багатофункціональні і різноманітні за призначенням.

Разнообразят интерьерв вашей комнаты светильники лофт, которые вы можете купить в магазин LAMPO4KI.COM.UA.

Сьогодні в магазинах можна побачити незліченну кількість освітлювальних приладів - від класичних до самих незвичайних і химерних. Оригінальні світильники - відмінний подарунок і ефектна прикраса будь-якої кімнати.

Люстри - основна родзинка в інтер'єрі

Зазвичай люстра є головним джерелом світла в приміщенні. Тому підбирати її потрібно ретельно, орієнтуючись на обстановку житлового простору в цілому.

За радянських часів люстри у всіх квартирах були однотипними і дуже нудними. З різноманіття же сучасних світильників легко вибрати оригінальний, що підкреслює загальний стиль кімнати. Наприклад, витончені люстри в стилі модерн прикрасять приміщення, виконане в тому ж стилі. Їх відрізняє плавність ліній, відсутність непотрібних деталей, химерність форм.

Для будь-якого типу інтер'єру нескладно підібрати люстру, що дивує незвичністю виконання. Унікальний світильник на замовлення допоможе зробити майстер-дизайнер.

Незвичайні бра

Настінні джерела світла - невід'ємна деталь кожного будинку. Вони призначені для освітлення невеликої частини простору, але в маленькому приміщенні можуть грати роль основного світильника. Місце над ліжком, кріслом, прізеркальная зона - основні точки розміщення цих аксесуарів.

Оригінально виконані бра перетворять найнуднішу стіну, допоможуть створити атмосферу романтики і умиротворення. Ексклюзивні дизайнерські бра прикрасять камінну стійку, дзеркало або картину в старовинному стилі. Самі незвичайні бра можна придумати самому і втілити свою ідею в життя за допомогою професіоналів.

Оригінальні люмінесцентні лампи

В даний час купити люмінесцентні світильники можна в будь-якому магазині світлотехнічних приладів. Але останнім часом виникає багато дискусій про безпеку їх використання і утілізірованія. До того ж, такі освітлювальні прилади дуже чутливі до кількості включень-виключень .

Прихильники люмінесцентних ламп не збираються від них відмовлятися. Люмінесцентні світильники в оригінальному обрамленні доречні в постійній підсвічуванні картин, скульптур, фонтанів, вишуканих колекцій. Вигнуті дуги таких світильників відмінно виглядатимуть у вітальнях стилю мінімалізму або хай-тек .

Креативні світильники для офісу

На робочому місці вся обстановка повинна сприяти продуктивному настрою співробітників. Освітлення тут відіграє дуже важливу роль. Вимоги до офісних світильників високі - вони повинні сприяти підвищенню настрою, більшої творчої продуктивності і просто бути безпечними для здоров'я. Поширені підвісні офісні світильники не завжди справляються з цими функціями. Адже кожен працівник - окремий індивід, особистість зі своїми уподобаннями та запитами.

Буває, що людині для підвищення працездатності необхідний якийсь символ - світиться глобус на столі, інтерактивне табло, на якому можна написати фразу типу «Еврика!» Або просто фотографія південного узбережжя з підсвічуванням. Грамотний керівник завжди віддасть належне маленьким примхам своїх підопічних, адже в кінцевому підсумку це сприятиме підвищенню продуктивності праці.

Похожие страницы: