​Який унітаз краще вибрати

Майже закінчили ремонт ванною і залишився як завжди найважливіше питання: Який унітаз вибрати?

Асортимент санфаянса на ринку дуже широкий і простому обивателю здасться, що підійде перший сподобався по дизайну і ціні. Але є певні "підводні камені" при виборі, про які ми з вами і поговоримо!

Перед походом в магазин, обов'язково дайте оцінку вашим можливостям і побажанням, які будуть важливих характеристиках: розмір і план приміщення; вагова категорія можливих споживачів; підводка каналізації та системи водопостачання; можливість монтажу прихованих інсталяцій; ну і, звичайно, - це ціна.

Профессиональное строительство домов заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Розмір і план приміщення. У загальних рисах у кожного виробника є три лінійки унітазів: компакт, стандарт і комфорт. Унітаз-компакт - це серія унітазів з відповідними розмірами для обмеженого приміщення, в основному це панельні будинки з роздільними санвузлами. Якщо у вас по плануванню туалетна кімната суміщена з ванною, то рекомендую розглядати вже інші лінійки унітазів: стандарт - це розширена версія компакта, що має більш демократичні розміри або комфорт - де крім розширених розмірів і більш дивовижного дизайну, Ви знайдете і більш багату комплектацію (наприклад : сидіння з мікроліфтом, арматура зливного бачка з дозуванням, гігієнічний душ та інше).

Вагова категорія споживача. Тут все дуже просто, якщо у вашій родині є родичі з вагою за 100 кг - Унітаз-компакт краще не брати, так як більшість недобросовісних виробників зменшують розмір не тільки за рахунок зовнішніх габаритів, але і також за рахунок прихованих від очей факторів, це: товщина стінки і якість матеріалу, звідси і пояснення настільки низькою ціною. Не економте на ціні, заплатите 300-500 рублів більше, і дай бог, унітаз не розколеться по дорозі з магазину і прослужить довше!

Підводка каналізації. Якщо Ви не знаєте, чим косою випуск у унітазу, відрізняється від прямого, то краще проконсультуйтеся з фахівцем виконує монтаж даного вироби, це може Вам заощадити час, нерви і гроші. У двох словах: косою випуск - призначений для спрямованого під кутом підведення випуску в горловину каналізаційного трійника через гумову перехідну манжету, а прямий випуск до каналізації підключається через гофровану підводку.

Системи водопостачання. Природно, заздалегідь необхідно врахувати, з якого боку у вас буде підводиться вода до змивні бачки (майте на увазі, що є бачки з нижньою підводкою води) і відстань від крана, яке буде означати розмір гнучкого підведення.

Приховані інсталяції. Як правило, інсталяція - це прихована система зливного пристрою для підвісних унітазів, в яку зазвичай входить жорсткий каркас, основна роль якого, утримувати конструкцію підвісного унітазу з усією покладеної навантаженням. Також в каркасі ховається зливний бак, який управляється кнопкою, акуратно розташованої на поверхні обшивки (гіпсокартон, плитка).

Ціна. Не економте на комфорті, і не витрачайте гроші на дешеві компакти, так як серед економною лінійки дуже багато браку, і покупку такого унітазу, можна лише порівняти з покупкою кавуна, Ви не будете впевнені на всі 100% в якості продукту. Краще накопичити і купити унітаз дорожче, відомого бренду, зарекомендував якості.

Похожие страницы: