​Ландшафтний дизайн ділянки своїми руками

Ландшафтний дизайн своїми руками

Багато людей, які мають у власності дачу або заміський будинок думають, що втілити в життя ландшафтний дизайн своїми руками дуже складно і практично неможливо.

Звичайно ж, ви можете звернутися за допомогою до фахівця з ландшафтного дизайну, який за великі гроші зробить вам все, що побажаєте. Але далеко не всі люди можуть собі дозволити такі витрати.

Строительство коттеджей в Киеве заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Саме тому і варто спробувати створити таку красу власними руками. Можна втілювати свої ідеї, а можна і скористатися чужими ідеями, розшукавши їх в інтернеті або спеціальній літературі. Адже, що важливо в цій затії? Це наявність фантазії і терпіння, тоді ваш сад буде мати не просто доглянутого вигляду, але і всім розповість про наявність смаку і таланту у свого власника. Як правило, створення ландшафтного дизайну збігається з будовою чогось великого, будинки на приклад або інших господарських будівель. Якщо ви маєте чітке уявлення, де і яким чином будуть розміщені ваші будови, то легко можна спланувати місця для посадки дерев, місця для розміщення клумб і газонів.

Щоб усе виглядало докладно і наочно, найкраще нанести ваші ідеї на папір. Після чого ви можете переходити до вимірів і розмітці своєї ділянки, і знову наносимо все на папір (робимо контрольні ескізи). Наступним етапом будуть креслення, на якому повинні бути видно всі ваші ландшафтні зміни. Від цього креслення і будете відштовхуватися в подальшій роботі.

Ось кілька ідей для зміни вашого ландшафту. За допомогою добре продуманого вертикального озеленення, досить не складно можна розділити простір вашої ділянки і зробити його ще більш затишним і привабливим.

Якщо пустити стебла витких рослин по стінах будинку (бажано цегляним), то вони не будуть нагріватися так сильно сонцем. Ще один не маловажний факт - рослини не пропустять в будинок вихлопні гази автомобілів і пил, яка залітає з вулиці.

Для того щоб ваш сад став ще колоритней і привабливіше і завжди тішив око не тільки ваш власний, але і сусідів за парканом (якщо такі є), то можна використовувати мобільні вуличні вазони для квітів, які зробити легко своїми руками. Сколотите невеликий дерев'яний ящик (якщо збереглося бабусине корито, то і збивати нічого не потрібно), придумайте до нього стійкі підставки (тут воля вашої фантазії) і вазон для квітів готовий. Залишилося тільки його встановити. Бажано в тій частині саду, де ви любите відпочивати. Встановивши газон, розбийте в ньому невелику клумбочку з улюблених ваших квітів. І все готово. Лежачи в гамаку, ви зможете спостерігати за творінням своїх рук. Для дітей же купити гойдалки для дитячого майданчика, яку теж бажано передбачити. А ваші улюблені квіти, безсумнівно, будуть радувати ваші очі. Втім, таку "мобільну" клумбу можна переміщати в будь-який, що сподобався вам, місце.

Творіть, пробуйте, робіть своє життя яскравіше і яскравіше, і все у вас вийде!

Похожие страницы: