Вагонка в Харкові від компанії «ДревСтрой»

На сьогоднішній день існує безліч матеріалів для зовнішньої і внутрішньої обробки приміщень. Однак дерев'яна вагонка в Харкові залишається одним з найбільш поширених і затребуваних облицювальних виробів.

Виготовлення вагонки в Харкові

Дошка для обробки приміщень і зовнішніх стін будівель називається вагонка. Для її виробництва використовується обрізна дошка, після чого колібрі з декількох сторін. Дерев'яна вагонка в Харкові має досить тривалий термін експлуатації, який досягає 20 років і більше. Збільшити його можна антисептуванням, застосуванням антипіренові покриття і тонуванням.

Хімічні засоби для захисту деревини, як правило, наносять на виробництві. Для додаткової безпеки вагонки з дерева в Харкові випускається безліч лакових покриттів, які використовуються в побуті. Своєчасне застосування різних захисних засобів допоможе зберегти привабливий зовнішній вигляд оздоблювального матеріалу протягом довгих років.

Породи деревини для вагонки і області її застосування

Купити дерев'яну вагонку в Харкові для внутрішньої і зовнішньої обробки можна на сторінці http://drevstroy.com.ua/category/vagonka/ за вигідною ціною. При цьому варто звернути особливу увагу на породу деревини, з якої вона виробляється.

Соснова вагонка за низькими цінами частіше застосовується для обробки усередині приміщення. Матеріал наповнює будинок приємним ароматом хвої. Це пояснюється тим, що дерево має високий вміст ефіру, тому таку вагонку не рекомендується використовувати в приміщеннях з високою вологістю, наприклад парилки, ванні кімнати. Крім того, при виборі оздоблювального матеріалу варто приділити увагу його класу сорти. Від нього залежить наявність або відсутність явного переходу кольору і прожилок. Рекомендований діапазон температур - від -5 до +30 градусів.

Купити дошку вагонку в Харкові з липи і вільхи можна для оздоблювальних робіт в приміщеннях з підвищеною вологістю. Фахівці це пояснюють тим, що в деревині цих дерев міститься мало ефіру, і при нагріванні смола не буде виділятися, як може статися з сосною. Ціна на вагонку в Харкові буде вище в порівнянні з іншими пиломатеріалами. На вартість впливає довжина полотна, яка зазвичай дорівнює 2.5, 3, 4 метрам, маломірні дошки можна придбати значно дешевше.

Ціни на вагонку з модрини безпосередньо залежать від класу деревини. Найбільш дорогою будматеріал - «Екстра», який часто використовують для обробки зовнішнього боку будівлі. Також в цих цілях може використовуватися вагонка класу «А». Сорти деревини з деякими дефектами відносяться до класу «В» і «С». Такі полотна застосовуються для облицювання стін всередині приміщення. Дошка вагонка в Харкові, виготовлена з модрини, не боїться прямого контакту з водою і великих перепадів температури від -50 до +50 градусів.

Плюси використання вагонки в Харкові

Купити вагонку в Харкові, ціна на яку залежить від породи дерева, можна для обробки приміщення і фасаду. Будматеріал має ряд переваг, серед яких професіонали виділяють:

  • екологічну безпеку, так як дошка виробляється з натуральної деревини;
  • оригінальний зовнішній вигляд і натуральні відтінки, які допомагають змінити інтер'єр;
  • багаторічний термін служби, який можна продовжити, застосовуючи спеціальні протівоплесневимі і протигрибкові засоби;
  • легкий монтаж будівельного матеріалу, з яким впорається навіть новачок;
  • звуко-, шумо, і теплоізоліцію, які для деяких приміщень є необхідними.

З нашим інтернет-магазином ви можете вирішити питання: «Де купити вагонку за доступною ціною?» Досвідчені фахівці проведуть консультацію і відповіді на всі ваші запитання.

Похожие страницы: