Розкрій плит за технологією нестінг

Технологія нестінг, на сьогоднішній день, сама економічно приваблива технологія розкрою плит. Суть цього способу полягає в тому, що деталі різних форм розкладаються з максимальною щільністю. Розкрій здійснюється кінцевими фрезами діаметром 10 - 25 мм. Після розкрою додаткової обробки заготовок не вимагається.

Купить фрезы для мебельных фасадов вы можете зайдя на сайт магазина.

Такий спосіб розкрою широко застосовується як в меблевій, так і в деревообробній промисловості.

Переваги розкрою плит за технологією нестінг

Значна економія часу за рахунок зменшення кількості операцій на виготовлення заготовок, що призводить до збільшення продуктивності.

Обслуговувати один верстат, що виконує відразу кілька операцій, значно простіше і дешевше, ніж обслуговувати кілька верстатів, що виконують ті ж операції.

При розкрої використовується вся поверхня плити з найменшою кількістю відходів за рахунок розкладки деталей з максимальною щільністю.

Висока точність виготовлення заготовок досягається завдяки тому, що обробка їх здійснюється з однією установкою і на одному обладнанні.

Розкрій плит за технологією нестінг здійснюється на різних видах фрезерних верстатах з ЧПУ. Робоча зона верстата залежить від типу продукції, що виготовляється. Для досягнення максимальної ефективності, верстат повинен бути обладнаний автоматичною зміною інструменту і вакуумним столом, що дозволяє рівномірно закріпити плитний матеріал.

Для розкрою плит за технологією нестінг використовуються кінцеві фрези діаметром 10 - 25 мм. Більш ефективно використовувати фрези з алмазними напайками. Але також можна використовувати твердосплавний інструмент. При цьому потрібно пам'ятати, що продуктивність цього інструменту значно нижче.

Вибір інструмента залежить від умов і завдань конкретного виробництва. 

Похожие страницы: