Ремонт квартири в новобудові

До придбання квартир в новобудовах багато хто приходить після перегляду не одного десятка варіантів на вторинному ринку. Звичайно, кожна квартира, в якій вже хтось жив, зберігає певну історію і виглядає зовсім по-іншому, як хотілося б. Капітальний ремонт старого житла і ремонт квартири в новобудові мають незліченну кількість відмінностей, особливо в питаннях планування. У новобудовах планування спочатку є відкритою, і всі кімнати можуть бути перекроєні за вашим бажанням. Це дозволяє зробити квартиру ідеальною для вас, чого з житлом вторинного ринку вже не вийде в 95% випадків.

Хотите продать или купить, Объявления Харьков самые надежные и проверенные.

Насправді, ремонт квартири в новобудові приносить більше приємних турбот, ніж занепокоєння. Це пов'язано в першу чергу з тим, що комунікації абсолютно нові і їх не потрібно міняти. Хіба що розетки і вимикачі розмістити на свій смак. Так, вам доведеться створити з голих стін щось прекрасне і комфортне, що просто не повинно залишити байдужим будь-кого. Ремонт - це ціла пригода, підсумок якого буде видно тільки через деякий час. Але з іншого боку, це тривалий і складний процес, який все ж варто довірити професіоналам.

При купівлі нового житла важливо усвідомлювати, що ремонт квартири в новобудові повинен проводитися відповідно до певних правил, порушення яких потягне за собою зайві витрати, чого вам зовсім не н ад о. Не потрібно поспішати і робити дорогий дизайнерський ремонт відразу ж після підписання всіх паперів, дочекайтеся завершення природного процесу усадки будинку. Цегельним будинкам може знадобитися на це близько двох років, панельним - до півтора років. При цьому квартири на верхніх поверхах зміняться мінімально, а ось на нижніх поверхах зміни будуть більш помітні.

Р емонт квартири в новобудові правильніше проводити, коли будинок вже заселений хоча б на 60% і отримав достатнє навантаження. Кращим періодом для проведенн я робіт є весна і літо. Так ви зможете ще раз переконатися в якісній ізоляції комунікацій, надійності швів і герметичності металопластикових віконних, балконних конструкцій. Як правило, квартири починають активно продаватися вже після здачі споруди в експлуатацію, що означає завершення основного процесу усадки, тому року планування ремонту буде досить для старту робіт.

Невеликою хитрістю під час ремонту квартири в новобудові стане використання матеріалів найменш чутливих до деформації стін і стель. Так, наприклад, краще пофарбувати стіни або поклеїти шпалери на тканинній основі, а стелі виконати, використовуючи натяжні стельові конструкції. Це зробить ваш ремонт квартири в новобудові дуже красивим і якісним, а ви позбудетеся від необхідності все переробляти через пару років. Зрозуміло, такий ремонт можна зробити і за допомогою дизайнера. Досвідчені фахівці знають, до каки м хитрощів і хитрощів можна вдатися для створення вишуканого інтер'єру без ризику постраждати від змін в структурі будівлі.

Оскільки з покупкою нового житла ви отримуєте можливість реалізувати всі свої мрії щодо його облаштування, не слід проводити ремонт квартири в новобудові виключно власними силами. Це може закінчитися не дуже добре, особливо якщо доведеться виділяти гроші на повторний ремонт або заміну невідповідних будівельних матеріалів. Значно простіше і легше надати ремонт професійній команді компанії Грін Лайт, адже так ви звільните себе від зайвих переживань і дуже скоро зможете насолодитися новим життям в новій квартирі.

Похожие страницы: