Ремонт авто своїми руками

Коли мова заходить про ремонт автомобіля своїми руками, зазвичай уяву відразу підказує таку картину: мужики передпенсійного віку в наскрізь промасленому камуфляжі рихтують свого залізного коня, лежачи під ним днями-ночами безперервно.

Качественный autoremont по выгодной цене.

Насправді ж самостійний ремонт свого авто - доля багатьох. Зрозуміло, що більша частина автослюсарів-любителів беруться за цю справу через банальну економії. Так, за даними агентства «Автостат» близько 33 відсотків власників беушних легковиків регулярно займаються активним # чінісам. Вони власноруч міняють масло, роблять планове техобслуговування.

Що стосується ходової частини, електрики, коробки передач, то тут вже, як то кажуть, треба шукати «дядю Васю». До речі, такі гаражні автослюсарі часто цінуються на вагу золота, і нерідко їх послуги краще, ніж робота малознайомих «естеошніков».

За словами одного з них, кращий спосіб освоїти ремонт автомобілів своїми руками - купити іржаве відро. Тут і ремонту навчишся, і тюнинг освоїти. Коротше, ідеальний варіант, якщо зайвих грошей немає, а є молодість і гостре бажання мати свою машину. Тісне спілкування і купа нових знайомих гарантовані :)

З іншого боку, як вказують автоексперти і соціологи, число самоучок зараз знизилося - в порівнянні з попередніми десятиліттями. Причини цього на поверхні: марки і типи автомобілів стали набагато дорожче і складніше. Розібратися в їх електронної начинки можуть тільки справжні професіонали. Згадують і про те, що серед водіїв різко зросла кількість жінок, які до ремонту за принципом # чінісам не схильні, - це м'яко кажучи.

Що ж можна порекомендувати тим, хто все-таки горить бажанням «помацати» все самому? Тим, хто хоче викрутитися майже з будь-якій дорожній ситуації - без обов'язково-примусової допомоги найближчого СТО?

1. Почати, як не прикро, варто з керівництва по ремонту і пари-другий книг. Їх зараз, звичайно, можна і скачати - з хорошими схемами та малюнками. Саме вони створять ту базу, яка дозволить вам зберегти масу часу і сил.

2. YouTube в допомогу. В інеті нескінченне число відеороликів, присвячених найрізноманітнішим особливостям і деталей ремонту авто - від заміни ГРМ до відновлення кузова. До речі, більше 17000 текстових і відеоогляди, дбайливо скомпонованих і добре поданих.

3. Форуми і Автоблоги. Обов'язково реєструйтеся - там інформація, яка найцінніше: реальні люди діляться Лайфхак і відкриттями, говорять про це доступно і без води. Почніть хоча б з нашого форуму, на якому вже зараз накопичилося понад 28 тисяч повідомлень.

Але, звичайно, не забувайте і про принцип: довіряй, але перевіряй! Фільтрувати поради Інтернет-професіоналів потрібно обов'язково - і вибирати тих, хто користується довірою багатьох.

4. Ну і нарешті, не варто ігнорувати спілкування в офлайні: друзі зі зламаними тачками і продавці запчастин дозволять вам вдосконалюватися в автомастерстве воістину нескінченно.

Похожие страницы: