Вирівнювання стін своїми руками

Ремонт в квартирі - справа дуже трудомістка. Приступаючи до ремонту, не варто випускати з уваги, на перший погляд здаються, дрібниці. Так, багато людей виключають з плану капітального ремонту своєї квартири такий пункт, як вирівнювання стін. І даремно! Сподіваємося, що вам не байдуже якість ремонту в вашій квартирі.

Якісний профнастил для покрівлі Ви можете придбати на сайті http://irontrade.com.ua/profnastil_kharkov.php за найвигіднішою вартістю на сьогоднішній день.

Тому приступаючи до капітального ремонту в квартирі, в першу чергу, зверніть увагу саме на ваші стіни. Ймовірно, вони не відрізняються ідеально рівною поверхнею. На жаль, нерівність стін - це бич сучасного будівництва. Однак це проблема, яку цілком легко усунути. Виправити ситуацію допоможе вирівнювання стін. Це дуже важливий етап в ремонті, тому не варто його недооцінювати, інакше неприємності наздоженуть вас при фарбуванні стін або наклеюванні шпалер. Про вирівнювання зовнішніх кутів стін своїми руками ми вже писали.

Якщо ви сумніваєтеся у власних силах і боїтеся не впоратися з вирівнюванням стін самостійно, то запросіть для цієї справи професіоналів. Вони зроблять свою роботу якісно.

Спектр оздоблювальних матеріалів і пристосувань, які використовуються в роботі з вирівнювання стін, дуже різноманітний. Вивчіть попередньо їх функціональні і цінові характеристики. Це допоможе вам зберегти зайву копійку.

Якщо перекоси ваших стін доходять до десяти сантиметрів, то в роботі використовуються штукатурні напрямні. Вони ж будуть служити і термічними швами, які захистять ваші стіни від тріщин в разі перепадів температури. Застосування штукатурного маяка дозволить домогтися більш рівної поверхні.

Для кутів використовується спеціальний металевий, зазвичай алюмінієвий куточок, який кріпиться саморізами в кут в ході оздоблювальних робіт. Його назва - штукатурний прутами. Він захистить кути від деформацій. Для того щоб запобігти обсипання штукатурки і додати міцність покриття, штукатурку наносять на металеву сітку, яку закріплюють на стіні.

Будьте особливо уважні при виборі сухих сумішей для штукатурки стін. Це досить дорогі матеріали, тому на ринку часто можна зустріти підробки. Професійні працівники вирівняють стіни якісно, використовуючи і недорогі суміші. До речі, сучасні технології будівництва для вирівнювання стін пропонують, крім сухих сумішей, гіпсокартон. Проконсультуйтеся з фахівцем, яким чином краще вирівняти стіни у вашій квартирі.

Запросіть для вирівнювання стін штукатурів - професіоналів і майте на увазі, що висока ціна оздоблювальних матеріалів - не гарантія їх якості.

Похожие страницы: