Штукатурка стіни своїми руками

Всім нам час від часу доводиться проводити ремонт в своєму будинку або квартирі і як завжди, грошей на ремонт або не вистачає, або вистачає на матеріали хорошої якості, а заплатити майстру - грошей немає ... І тут виникає питання - а чи не зробити нам ремонт своїми силами і своїми руками! І саме не приємне заняття в цьому випадку - це підготувати стіни під чистову штукатурку або шпаклівку, тобто під чистові роботи, штукатурка стіни своїми руками - темний ліс. Для цього нам потрібно зняти або збити старе покриття: штукатурку, фарбу і ін. І підготувати стіни для поклейки шпалер або під фарбування. Втім, для фарбування стіни повинні бути повністю рівними, ідеально, тому їх шпаклівка повинна бути більш якісної ніж під шпалери.

Купить по выгодной цене краски светящиеся в темноте Вы можете в интернет магазине MultyDecor.

Перед тим, як приступити до вирівнювання стін, штукатурка стіни своїми руками досить копітка заняття, потрібно визначитися наскільки вони не рівні! Для цього використовуємо правило і рівень, бажано довжиною не менше двох метрів, можна 1,5 метра або ж рівень, теж довжиною не менше 1 метра. Докладаємо рівень до стін, і дивимося на кривизну, визначаємо в яку сторону стіни викривлені або мають нахил. Якщо користуємося правилом, то рівень будемо ставити на правило, а його вже притуляти до стіни. Таким чином ми маємо більше лінію для аналізу кривизни стін!

Установка маяків на стіну

Після того, як визначимося з ухилом стіни або її кривизною, нам потрібно поставити маяки, тобто якісь орієнтири. Є 2-ва варіанта маяків, маяки з тонкого металевого профілю або маяки з тієї-ж шпаклівки.

Розглянемо їх по черзі: - маяки з металевого профілю, ще їх називають маяк штукатурний. Вони мають довжину 2,5 м, не більшу ціну, близько 12-15 руб.

Встановлюєте їх на стіну і під рівень вирівнюєте, під маяк наносимо шар шпаклівки або цементу (якщо штукатуримо цементом), тобто іншими словами приклеюємо маяк до стінки! Тут не варто забувати, що всі маяки на стіні повинні бути строго вертикально і на одному рівні по стіні, вертикальне їх положення ми вирівнюємо рівнем, а прямолінійність по стіні вирівняємо по попередньо натягнутою нитці з одного кінця стіни в інший!

Схема розміщення маяків на стіні

Отже, розташування і сама схема розміщення дюбелів і маяків зображена нижче, але варто сказати кілька слів про вирівнювання їх щодо стіни: не забуваємо, що натягнута нитка повинна бути паралельна стіні в кожній точці, тобто в кожному дюбелі, а також строго вертикальна за рівнем ! До того ж, дюбеля варто забивати в стіну на максимальну глибину, що б шар штукатурки був мінімальним! Далі, приставляє правило по дюбелів і під правило наносимо розчин шпаклівки або цементу. Протягом 24-х годин маяки висихають і готові!

Перед установкою маяків обов'язково потрібно прогрунтувати стіну і почекати поки вона висохне! Час висихання грунтовки вказано на тарі або упаковці!

Отже, у нас все готово і штукатурка стіни своїми руками, принесе нам задоволення і можна вже приступати!

Похожие страницы: