Практика заміського будівництва

Будівництво заміських будинків - не такий простий процес, як це представляється багатьом бажаючим побудувати заміський будинок недорого. Звичайно, в заміському будівництві потрібно враховувати не тільки власне будівельні роботи, важливе місце відводиться логістиці (адже будівельні матеріали потрібно не тільки купити, але і доставити!), Та й проектно-вишукувальних частина відіграє величезну роль в зниженні вартості і прискорення будівництва заміських будинків.

Хотите купить новую квартиру, «Лисовый квартал», «Крона Парк» — новостройки в городе Бровары глазами инвестора поможе твам сделать правильный выбор.

Останнім часом фахівці відзначають тенденцію до зниження площі заміського житла. Зменшуючи кількість кімнат і їх розмір, бажаючі дешево побудувати заміський будинок не тільки знижують вартість будівництва, що можна вважати одноразової, «миттєвої» вигодою, а й зменшують експлуатаційні витрати на утримання заміського будинку, що з повним на те правом можна сміливо назвати постійної економією. Зрозуміло, що ці параметри закладаються на стадії проектування, і поки ці питання остаточно не вирішені, не має сенсу починати навіть будівництво фундаменту .

До речі, ще один важливий етап, який варто пройти, якщо ви вирішили побудувати заміський будинок недорого - вишукувальні роботи. Справа в тому, що будівництво фундаменту - процес, який просто неможливий без чіткого розуміння того, з яким типом ґрунту доведеться мати справу. Від результатів таких досліджень залежить правильний вибір типу фундаменту, і як наслідок - можливість економії. Без вишукувальних робіт краще не ризикувати, а це значить, що потрібен фундамент плита - один з найдорожчих способів організації фундаменту.

Звичайно ж, один з найважливіших способів економії - правильний вибір технології будівництва. Тут варто звернути увагу на такі технології, як Велкос - дають прекрасний практичний результат, і при цьому не вимагають великих вкладень в будівництво. Ніхто не стане сперечатися, що заміське будівництво затратно, в першу чергу, саме по стінах і перекриттях, і навіть невелика економія на цьому етапі дасть помітний результат в цілому.

Будинки з Велокс - це не просто дешеве, але і якісне житло. Основна вигода від використання Велокс полягає в чудових теплотехнічних характеристиках стін, які досягаються мінімальними вкладеннями коштів. Це стало можливим завдяки властивостям незнімної опалубки Велокс, яка і доповнює собою стіни із залізобетону, утеплюючи їх і захищаючи від несприятливих впливів навколишнього середовища.

Не варто забувати і про те, що будівництво заміських будинків - це ще не все, через що доведеться пройти тим, хто хоче оселитися в теплому і затишному заміському будинку. А це означає, що такі будинки, як мінімум, потребують обробці . У свою чергу, будинки з Велокс дозволяють економити на оздоблювальних роботах, адже це не просто рівні стіни, щепоцементниє плити Велокс - це ще й чудова адгезія розчинів до поверхні стін і перекриттів.

Вибираючи спосіб заміського будівництва, обов'язково зверніть свою увагу на Велокс, адже цілком можливо, що саме ця технологія дає відмінну можливість мінімізувати витрати і побудувати заміський будинок недорого!

Похожие страницы: