Декор маленькії кімнати. Корисні Лайфхак

Абсолютно неважливо, наскільки мала площа Вашої квартири або кімнати. Не потрібно забувати про красу і стиль приміщення. Багаторічний досвід дозволив дизайнерам зібрати в один перелік всі методи, які допоможуть зробити так, щоб площа житлового простору здавалася візуально більше, просторішою за допомогою правильного декору.

Сделать свою комнату красивой и уютной можно с помощью обоев, на сайте http://interiorhall.od.ua/ представлен широкий выбор качественных обоев.

Декор Маленькій кімнати. тільки потрібне
Приступаючи до декорування кімнати, насамперед необхідно очистити свій розум від шаблонів і забобонів, накопичених роками. Чи не в кожній спальні повинні бути дві тумбочки, і зовсім не обов'язково мати у своєму розпорядженні торшер в кожній вітальні.
Не прагніть розміщувати меблі під самісінькою стіною - це ще один поширений забобон. Поставте в невеликій вітальні диван уздовж всієї стіни і отримаєте чудове місце, де можна комфортно розташуватися подивитися комедію в вихідний день.


Збільшення кількості місць за допомогою банкеток і зони відпочинку
Банкетки є ідеальним варіантом для кухні невеликої площі, такі часто зустрічаються в стандартному малогабаритному житло. Найчастіше там неможливо розмістити стандартний обідній стіл і шість стільців. Але можна скористатися ідеєю установки банкетки, де займуть місце чотири людини, а решта два розташуються на стільцях.

Шукайте потрібні матеріали для декору
Скло, і глянцеві поверхні давно вважають кращими товаришами для кімнати невеликого розміру. Вони легко вписуються в будь-який інтер'єр. Замініть звичні предмети меблів на візуально, легші. Стіл з прозорою стільницею, сидіння з прозорого пластика не захарастить простір. По можливості знайдіть шафа з дзеркальними дверцями, за допомогою яких приміщення буде здаватися більше і світліше. Кімната наповниться світлом блиском, а інтер'єр стане більш легким.

Відкрийтеся сонця
Природне освітлення - черговий кращий союзник в боротьбі за просторе приміщення. Час позбутися щільних фіранок на вікнах, замінити їх на більш легкі прозорі тюлі. Поставте навпроти вікна дзеркало, яке подвоїть кількість денного світла.

Увага до висоти в декорі маленької кімнати!
Невисокі стелі не повинні стати пригнічують. Привертають увагу, яскраві об'єкти, розташовані ближче до стелі, а також висока меблі створять правильне враження. Витягніть текстиль від головах вгору або розмістіть на шафі пару виділяються ваз, цим прийомом можна залучити до стелі увагу.

Источник статьи: http://interiorhall.od.ua/

Похожие страницы: