Вибираємо стільниці з натурального каменю для кухні и советую http://piramida-ug.com.ua/gallery

Стільниці з натурального каменю за своїми якостями перевершують багато інших. Переваги матеріалу:
не вбирає запахи і вологу;
легко миється;
стійко переносить зовнішні впливи;
стійкий до високих температур;
екологічно безпечний.

Хотите лестницу, столешницу или пол в своем доме из мрамора, советую http://piramida-ug.com.ua/gallery здесь Вы найдете то, что вам нужно.

Стільниці з природного каменю приємні в експлуатації. Матеріал має свою неповторну ауру. Він вбирає природну енергію землі. Тому в кухні виникає особлива атмосфера затишку. Відгуки про таких виробах завжди позитивні.

Чи є мінуси
Будь-яка господиня віддасть перевагу мати в своєму будинку неповторну меблі з натуральних матеріалів. Але багатьох користувачів зупиняє вартість таких товарів. Ціни на стільниці з природних матеріалів досить висока. Крім того, вироби виглядають масивно. Тому з рекомендують використовувати для просторих кухонь. У маленькому приміщенні значна модель буде здаватися громіздкою. Фото великих кімнат, в яких присутні кам'яні стільниці, можна подивитися в інтернеті. Вони виглядають солідно і дорого.

Висока вартість унікальних моделей виправдана. Камінь вважається високоміцним і довговічним. Вироби з природного матеріалу вже багато років не виходять з моди. Купивши таку стільницю, ви будете радіти її естетичного вигляду довгі роки.


Яку стільницю вибрати
Все залежить від ваших особистих пристрастей. Приклади хороших робіт можна побачити на фото в каталогах виробників. Вироби виконуються з граніту, мармуру або онікса. Вони мають велику вагу. При виборі слід врахувати і те, що структура натурального каменю пориста. Пори доводиться ретельно вичищати. Через деякий час погано вимиті місця стають вогнищами розмноження бактерій. Однак вироби радикально перетворюють приміщення. Виробники по-різному обробляють профіль.

Технологія виготовлення впливає на вартість готових виробів. Найдорожче сьогодні обходяться елітні сорти бразильського каменю (граніт). В середньому цінової діапазоні знаходяться товари, створені з італійського граніту. Вироби з китайського і російського матеріалу відносяться до товарів економ класу. Кількість каменю багато в чому залежить від параметрів кухні замовника. Якщо ви не хочете витрачати надто багато коштів, використовуйте економічний варіант. Відгуки свідчать, що продукція вітчизняного виробництва нічим не гірше італійських товарів.

Багато фірм пропонують стільниці з мармуру. Але відгуки споживачів говорять про те, що вони швидко втрачають свою привабливість, якщо обробка каменю відбувалася з порушеннями. Тому мармурові вироби можна замовляти тільки у перевірених виробників. Натуральний матеріал може являти собою гнейс або сланець.

Вироби на основі цих природних речовин мають чудові характеристики.

Источник статьи: http://piramida-ug.com.ua

Похожие страницы: