Вибираємо електричний котел для опалення будинку

Досить часто власники невеликих будинків, розташованих в невеликих селищах або селах, стикаються з проблемою опалення будинку. Особливо, якщо поруч немає проходить газової магістралі, немає можливості прикупити в великому обсязі дизельне паливо або скраплений газ. І на допомогу будь-якому власникові заміського будинку прийдуть надійні і невибагливі електричні котли.

Для отопления вашего дома, электрический котел будет самым лучшим выбором.

Адже їм потрібно небагато - стабільна подача електричної енергії. І електричні дроти періодично не обривати від криги і подається стабільні 220 В, то чому б не скористатися такою перевагою?

І якщо включити електричний котел на повну потужність, тобто порядку 8-12 кВт, то можна буде всерйоз сподіватися, що він зможе з легкістю обігріти будинок невеликий (до 100 кв / м) площі.

Звичайно, якщо будинок виявиться з повноцінних дерев'яних колод або він буде ретельно утеплений за допомогою гіпсокартонних плит, а в якості скління будуть фігурувати новітні пластикові вікна, то витрата витраченої електроенергії виявиться мінімальним.

Не варто думати, що новітні електричні котли здатні прогрівати виключно відкритим методом, тобто використовуючи вольфрамові спіралі.


Вони працюють на потужних ТЕНах, які, в свою чергу, нагрівають теплоносій (воду), який і віддає тепло все системі опалення.

Електричні котли можуть продаватися на вітчизняному ринку двох категорій - працюють на одній фазі або на трьох. Трифазні котли мають потужність понад 10 кВт, і для них потрібна окрема підводка електричного дроту.

Обсяг розширювального бака в електричних котлах невеликої (в межах 10 -15 л), що дозволяє задіяти мінімум електроенергії. І якщо використовувати для опалення будинку нові алюмінієві радіатори опалення, мають ємність порядку 0.5 л, то економія електричної енергії виявиться ще більш значною.

Більш того, електричні котли мають власну систему ГВП, обсяг бака якої може доходити до 5-8 л. Даний факт дозволить більш не використовувати дорогі електричні водонагрівачі (ЕВН), які споживають багато електроенергії.

Система ГВС виявиться корисною в літню пору. Якщо взимку буде достатньо використовувати традиційну лазню, то влітку, якщо включити електричний котел на мінімальну потужність, можна буде з легкістю прийняти душ. І більш не потрібно буде використовувати автомобільну камеру або алюмінієвий бак, і кожен раз сподіватися, що вода в них нагріється від рідкісних променів сонця.

Похожие страницы: