Краще рішення для оформлення будинку

Натуральний камінь вже давно використовується в будівництві. Їм облицьовують фасади, викладають стежки і виконують великий перелік інших робіт. Останнім часом матеріал все частіше застосовується у виробництві різних елементів інтер'єру. У багатьох будинках можна зустріти розкішні сходи або кам'яні підвіконня.

Для тех кто любит красивых девушек, рунетки предлагает видео чат, девушки помогут вам приятно провести время и не скучать.

Однак натуральний камінь не такий вже ідеальний, як здається на перший погляд. Вартість його досить висока, а велику вагу не завжди дозволяє реалізувати поставлені дизайнерські завдання. Тому багато хто воліє встановити підвіконня або замовити стільницю зі штучного каменю . Що це таке? Чим матеріал штучного походження виграє у натурального аналога? Зараз спробуємо розібратися в цьому питанні більш детально.

Особливості та види

Штучний камінь являє собою поєднання мінеральних наповнювачів і пігментів, пов'язаних полімерною смолою. Саме від типу останнього компонента залежить конкретний вид матеріалу. Розрізняють два основних типи:

Акриловий . Виготовляється на основі однойменних смол, мінеральних речовин і пігментів. Має пористу однорідною структурою, добре витримує впливу вологи і хімічних засобів, не провокує розмноження бактерій на своїй поверхні. Також важливою особливістю є стійкість до високих температур. Акрил широко застосовують при облаштуванні кухні, оскільки він легко витримає тутешні умови експлуатації і надовго збереже свій зовнішній вигляд. Вага готового виробу значно нижче аналогічного, виконаного з натурального каменю. Також при необхідності можна реставрувати кам'яні конструкції, повертаючи їм колишню красу і привабливість.

Кварцовий . Складається з подрібненої кам'яної крихти, поліефірної смоли і пігментних добавок. Цей різновид по багатьом параметрам перевершує натуральний аналог. Кварцовий матеріал стійко витримує значні механічні навантаження, температурні коливання. Наприклад, на стільницю можна сміливо ставити гарячий посуд і не турбуватися про пошкодження поверхні. Крім того, матеріал прекрасно обробляється. Його нарізають за допомогою алмазного диска і наділяють необхідної формою.

На виробництво штучний камінь надходить у вигляді листів. Товщина складає близько 3-12 мм. Це дуже зручно для подальшої роботи з матеріалом. Кожен може підібрати оптимальну товщину, якої буде достатньо для створення того чи іншого виробу.

Популярна продукція

На сучасному ринку представлена велика кількість штучного каменю. Виробники навперебій створюють різні варіанти, здатні задовольнити смаки найвибагливіших покупців. На сьогоднішній день стабільно затребуваною залишається наступна продукція:

Corian . Матеріал був винайдений в Америці в 1966 році. Він включає в себе мінеральний наповнювач, акрилові смоли і колірні пігменти. У палітрі більше ста відтінків, що надає великий простір для вибору. Поверхня створюється з імітацією мармуру, природних каменів і граніту. Вартість залежить від кольору і категорії.

Montelli . Розробка 1995 року належить тій же компанії, що і продукт Corian . Тому тут спостерігається деяка схожість за експлуатаційними характеристиками. Відмінність полягає в тому, що Montelli при нагріванні не має достатньої пластичності, щоб надавати виробам різні форми. Обмежена і колірна палітра. У зв'язку з цим ціна матеріалу трохи нижче старшого аналога.

Staron . Продукція компанії Samsung. Акрил досить міцний, ремонтопридатний, має гнучкість і піддається різним обробкам. Колірна палітра досить різноманітна.

Quartzforms . Кварцовий камінь досить гарний і довговічний. У колекції можна зустріти найрізноманітніші дизайнерські рішення: мозаїку, вставки і т.д. Матеріал дозволяє створювати розкішні стільниці, мийки та інші вироби для дому.

Це невеликий перелік гравців на ринку штучного каменю. Продукція представлена і іншими брендами, кожен з яких пропонує свої ексклюзивні рішення по певній вартості. Тому перед покупкою варто ознайомитися з різними варіантами. Це дозволить зробити максимально правильний вибір.

Похожие страницы: