Як створити мальовничий дизайн приміщення и советую http://interiorhall.od.ua/

Застосувавши деякі прийоми імпресіоністів, можливо вигідно підкреслити скороминущу красу миті. Використовуйте в оформленні інтер'єру тонкі колірні світлові ефекти. Оточіть себе красивими, стильними предметами, отримавши атмосферу, що нагадує витвір мистецтва. А як створити мальовничий інтер'єр ми Вам підкажемо.

Ищите широкий ассортимент обоев, советую http://interiorhall.od.ua/ здесь Вы найдете обои, которое удовлетворят все ваши вкусы.
Пропонуємо подивитися.
Імпресіонізм є одним з напрямків в мистецтві, що зародився в дев'ятнадцятому столітті у Франції. Напрямок імпресіонізму характеризується прагненням захопити швидкоплинні моменти - унікальну гру світла суб'єктивних відчуттів. Твори художників-імпресіоністів часто показують людей в русі або як змінюються деталі під впливом світла. Тут немає місця для соціальних і метафізичних тем. Найголовніше враження - скороминущість миті.

Пастельні кольори і квіткові візерунки
У мальовничих інтер'єрах, натхнених імпресіонізмом, можна спробувати створити настрій, аналогічне тому, яке присутнє в картинах майстрів - Едуарда Мане, Клода Моне, Огюста Ренуара і Едгара Дега. В їхніх творах переважають розмиті пастельні тони і посил до природи. Часто використовують метод є також дівізіонізм, тобто накладення кольорових плям, які зливаються утворюючи додатковий колір.

Техніка колірних плям і діапазон кольорів, характерних для імпресіонізму, були застосовані також на тканинах. Розмиті різнокольорові смуги переплітаються з тонкими квітковими мотивами, створюючи відчуття швидкоплинності чуттєвості. Феєрія квітів і квіткові візерунки виглядають так, як ніби вони були перенесені в інтер'єр прямо з картини Моне "Латаття".

Надзвичайна ніжність тканин робить їх ідеально підходящими як в якості домінуючої деталі в стилістиці інтер'єру (наприклад, у вигляді штор і покривал), і як тонкі доповнення - наволочки на подушки, скатертини серветки. Дуже яскравим акцентом в дусі імпресіонізму будуть також стільці ручної роботи з класичними формами, обтягнуті тканиною з колекції Моне.


Таємнича гра світла
Дуже велику роль в мистецтві імпресіоністів грає освітлення. Світло змінює сприйняття, створює неповторні пейзажі, виявляє дивовижні форми впливає на атмосферу. Це дозволяє створити простір за образом відомих творів художників дев'ятнадцятого століття. Додайте в будинку кілька джерел світла - не тільки стильну стельову, настільну лампу або торшер, але можливо свічки і ліхтарики. Це дозволить регулювати інтенсивність освітлення в залежності від потреб моменту. Вільно управляти атмосферою - тонко переходити від таємничої напівтемряви до своєрідної яскравості.

Свічники і ароматичні свічки можна встановити в будь-якій точці кімнати - на полиці, столі або підвіконні. Вони підходять для декору будь-якої кімнати, як вітальні, спальні так їдальні або робочого кабінету. Для найбільш точної передачі духу імпресіонізму будуть доречні скляні світильники, що відображають блиск палаючих свічок. Вони стануть не просто ще одним джерелом світла, але стильним прикрасою, що підкреслює характер інтер'єру.

Источник статьи: http://interiorhall.od.ua/

Похожие страницы: