Освітлення робочої зони на кухні и Споты потолочные

Ви хочете готувати в комфортних умовах? Бачити, що готуєте і їсте? Подумайте про хороше освітлення робочої зони на кухні.
Традиційного світильника, розміщеного в центрі стелі, часто не вистачає для достатнього освітлення кухонних робітників зон. Як правило, меблі в кухні встановлена уздовж стін, тому під час приготування їжі світло виявляється за спиною, тобто ми обмежуємо його доступ своїм тілом. Додаткове затемнення стільниці викликає тінь навісних шаф.

Для дополнительного освещения вашей комнаты, прекрасным выбором будут споты, на сайте http://graffiti-svet.com.ua/catalog/spoty Вы можете купить светильник спот Blitz и WunderLicht.

Тому варто подумати про додаткове освітлення робочої стільниці.

Кухонний стіл і його освітлення повинні створювати ідеальний дует, щоб забезпечити оптимальний комфорт. Додаткове освітлення залежить від кольору стільниці і матеріалу, з якого вона зроблена.

Основний принцип простий - чим темніше стільниця, тим більше світла необхідно для її освітлення. Світлий варіант і поєднується з нею лаковані меблі будуть розсіювати світло, збільшуючи не тільки робочу зону, а й всю кімнату. Для отримання аналогічного ефекту в разі темного столу і темних меблів необхідно використовувати більш потужне джерело світла з великою кількістю люкс.

При підборі освітлення необхідно враховувати тип матеріалу, з якого виготовлена стільниця. Від скляного або кам'яних поверхонь світло, що передається точковими світлодіодними світильниками, буде відображатися. Щоб компенсувати напругу на очі, досить використовувати матові плафони.


Робочу область кухні потрібно висвітлювати так, щоб на ній не виникали глибокі тіні, краще для цих цілей використовувати кілька рівномірно розташованих світильників, спрямованих безпосередньо на її поверхню.

Якщо над робочою поверхнею розташовані навісні шафки, встановіть в їх нижній частині світлодіодні світильники малої потужності. Оптимальна відстань між окремими світильниками має становити 40-60 см. Використання світильників з однієї серії - однакові з точки зору дизайну і кольору - створять на кухні відчуття порядку і спокою.

Популярним рішенням також є використання світлодіодної стрічки, встановленої в профілі, який захищає стрічку від пошкодження або забруднення. Варто так підібрати форму профілю, щоб світло потрапляло тільки на кухонний стіл. Якщо він буде тривати далі і висвітлювати підлогу, ефект буде мало естетичним.

Іншим варіантом було б висвітлення робочої зони на кухні є використання систем галогенних або світлодіодних світильників на кронштейнах, встановлених над верхніми шафами.
Проектуючи освітлення кухні, також варто враховувати колір світла. Дуже часто це питання індивідуального смаку і переваг, однак, для сучасних інтер'єрів частіше вибирають холодне біле світло. У той час як теплий колір має жовтуватий відтінок, який може змінити колір кухні.

Робочі зони на кухні через кількість кутів і шаф важко відповідним чином висвітлити за допомогою одного основного джерела світла. Додаткове освітлення стільниці може виконувати не тільки корисну функцію, але і декоративну - вміло підібране освітлення створить унікальну атмосферу і підкреслить стиль будь-якої кухні.

Источник статьи: graffiti-svet.com.ua

Похожие страницы: