Збільшення міцності будинку з газобетону

У будівництві з використанням газобетонних блоків часто застосовуються монолітні балки, це так званий арматурний пояс. Використання даної конструкції в будинку з газобетону дозволяє значно збільшити міцність споруджуваного будови за рахунок перерозподілу навантаження від перекриттів. Це U-блоки. Газобетонні блоки такого типу часто застосовують для опалубки при виготовленні монолітних перемичок, а також монолітних балок, які перекривають отвори в перегородках і стінах.

Мы предлагаем вам работу на LvivAgency.com благодаря, которой вы сможете улучшить свои финансовые вопросы.

U-блоки встановлюються там, де буде зводитися монолітна балка. Сам блок встановлюють таким чином, щоб блокові товсті стіни були орієнтовані на зовнішню сторону. Під ті газобетонні U-блоки, які утворюють перемичку над отворами будинку з газобетону , слід встановити підпірки, після знімаються. Стики блоків, розташовані вертикально, слід обов'язково проклеїти. Утворюється порожнина, в яку і поміщається каркас з арматури. Потім порожнину слід заповнити бетоном і вирівняти.

Не варто забувати про те, що на будинок з газобетону, впливають різноманітні деформують навантаження. Температурні перепади, нерівномірна усадка, вплив вітру і багато інших чинників можуть сприяти появі невеликих тріщин. Ці тріщини не становлять небезпеку для цілісності конструкції будинку побудованого з газобетонних блоків, але, тим не менш, здатні значно зіпсувати зовнішній вигляд стіни. Однак таких неприємностей можна уникнути при правильному будівництві.

Проект з проведення армування газобетону слід складати з огляду на загальні вимоги, а також особливості самої будівлі і конкретні умови його функціонування. Наприклад, якщо якась стіна постійно піддається впливу вітру, то вона потребує додаткового армування.

Арматуру закладають в спеціальні армопоясу. Однак монтуючи газобетонні конструкції, армування міжрядь не роблять. Армувати слід тільки 1-ий ряд блоків, які лежать на фундаменті. Також армувати необхідно блоки під прорізами вікон і тих конструктивних елементів, які відчувають додаткове навантаження.

Особливо слід відзначити, що при армуванні зон знаходяться під прорізами вікон необхідно армування поширювати на 90 см. В обидві сторони від краю віконного прорізу. Армовану кільцеву балку слід закладати безпосередньо під систему крокв, а також на тому рівні, на якому знаходиться кожне перекриття.

Стіни з товщиною більше 20 см, армуються двома прутами. Якщо товщина стіни перевищує 200 мм, для армування використовують два прутка. Деформаційні шви не армують.

Якщо товщина стіни перевищує 200 мм, для армування використовують два прутка. Деформаційні шви не армують.

Похожие страницы: