Будівництво на дачній ділянці

і прилив життєвих сил
За будівництво багатоквартирних будинків на дачних ділянках стануть штрафувати  
У Держдуму спрямований законопроект, за яким будівництво багатоквартирних будинків (МКД) на дачних земельних ділянках буде обкладатися штрафом до 5 мільйонів рублів.Автори ініціативи пояснюють, що такі об'єкти нерухомості зводяться без інженерної інфраструктури та соцоб'єктів.Крім того, нерідкі конфлікти з власниками сусідніх наділів. Санкції, за словами депутатів, необхідні, так як все частіше багатоквартирні житлові будинки будуються під виглядом індивідуальних.Площа таких об'єктів менше 1, 5 тисяч квадратних метрів. Вони зводяться, щоб розпродати в них квартири не одній родині.
Автори законопроекту уточнюють, що будівництво багатоквартирних будинків у Росії на дачних ділянках в даний час не контролюють органи Госстройнадзора.У результаті такі об'єкти зводяться без проектних та дозвільних документів.Тому пропонована ініціатива повинна ліквідувати масове незаконне будівництво МКД на земельних ділянках, які для таких цілей не призначені.
Так, за забудову дачної ділянки МКД громадян штрафуватимуть на 500 тисяч-1 мільйон рублів, юросіб - на 1-5 мільйонів рублів.
Повідомляється, що в даний час на підставі закону про «дачної амністії» забудовники здійснюють реєстрацію права власності на об'єкти житлової нерухомості за спрощеною схемою.Потім проводиться виділення часток по частковій власності покупцям квартир в побудованому МКД.В результаті набувачі часткою стають власниками за законом і реєструються за місцем проживання з сім'ями.
Депутати стверджують, що в Підмосков'ї зведено не менше 450 багатоквартирних будинків на дачних ділянках.При цьому число мешканців у них становить майже 10 тисяч. Також подібна практика зафіксована в Ленінградській області і Краснодарському краї.
Автори ініціативи звертають увагу, що у більшості покупців житла в такому будинку, воно єдине.І в разі прийняття судом рішення про демонтаж незаконного МКД на дачній ділянці, воно трудноісполнімо.

Возможно, вам понравится:

Ганок в будинок. Основні помилки
Ганок в будинок. Основні помилки

Правила «01». Як убезпечити дачний будинок від пожежі - Аргументи і факти
Podvižkah .. ГРУНТУ pečnaâ труба і дах будинку peremeŝaûtsâ по-різному.Це може стати причиною пошкодження димоходу. Частково захистити від неприємностей може труба з нержавіючої сталі (гільза), вставлена ​​в цегляний димар на етапі будівництва або ремонту.

Похожие страницы: