Будівництво на дачній ділянці Правила

Сучасний закон строго reglamentiruet нормою Dacne будівництво на ділянці, відступ від кишечника kotoryh štrafami і пронизують vzyskaniâmi, змова з метою lišeniâ права власності.Щоб уникнути подібних неприємних ситуацій, необхідно чітко дотримуватися законодавчі приписи, зазначені, СНиП, ГОСТ, СанПіН.

 

Норми забудована площа ділянки Dacne obladaût Своїми osobennostâmi, зведення щодо подібних будівель з цегли, блоків і монолітів.І в першу чергу це стосується пожежних і санітарних норм, які включають в себе наступні моменти.

 

Пожежні норми

 

Протипожежне відстань між будинками визначається виходячи зі ступеня вогнестійкості (СНиП 2.01.02-85) конкретного об'єкта.

 
   
 • 1 і 2 ступінь вогнестійкості відноситься до будівель, які виконані з цегли, блоків, залізобетону;
 •  
 • 3, 4 і 5 ступінь - до дерев'яних будівлям.
 •  
 

Санітарні норми

 

Санітарні розриви визначають мінімальні відстані дерев'яного будинку від каналізаційних зливів, лазні, приміщень для утримання худоби і птиці, а також від вулиці, проїзної частини та сусідньої ділянки.

 
   
 • Від червоної лінії вулиці відстань повинна бути мінімум 5 м.;
 •  
 • Від червоної лінії проїзду - не менше 3 м.;
 •  
 • Від сусідньої ділянки також не менше 3 м.
 •  
 

Червоною лінією позначається лінія паркану навколо ділянки, яка відокремлює вашу землю від вулиці або проїзду.

 

Крім пожежних і санітарних норм забудови дачного ділянки важливо враховувати захист дерев'яних конструкцій від біопошкоджень і зволоження, вимоги по несучої здатності і певної деформації, умови використання сортів деревини (ГОСТ 8486-66; 2695-71; 9462-71; 9463 -72), а також вимоги нормативних документів про опалення, вентиляції, газопостачання, водопостачання та інше.

Возможно, вам понравится:

Ганок в будинок. Основні помилки
Ганок в будинок. Основні помилки

За будівництво багатоквартирних будинків на дачних ділянках оштрафують на 1 млн руб. - Індикатори ринку нерухомості
Не потрібно, наприклад, доводити наявність під'їзних шляхів, соціальної інфраструктури і так далі », - розповів Терентьєв.

У 2015 році в Росії істотно зміниться земельне законодавство - Mangazia
Документ Takoje ПОВИННІ podgotavlivatsâ з мотузкою utverždennyh документів territorialnogo планування, правил, землекористування та забудови району, zemleustroitelnoj документації і роботи інших документа.Розписані ..

Генплан Рязані змінили в частині зонування територій на вулицях Інтернаціональна і Зубкової - РІА "MediaRâzan"
На вулицях поблизу міжнародного центру Perinatalnym planiruetsâ будівництво офісної будівлі регіонального управління Росреестра.Для цього в Генплані замінили зону закладів охорони здоров'я на зону інших обслуговуючих і ділових об'єктів...


Похожие страницы: