Вибираємо кращий автомобільний ендоскоп

Станції техобслуговування і власники особистого транспорту давно вже замислювалися над питанням як з мінімальними труднощами навчитися діагностувати несправності окремих вузлів автомобіля, не вдаючись до їх розбиранні. Зробити це без наявності спеціального обладнання було неможливо.

Для качественной работы эндоскоп купить Вы можете на сайте нашей компании.

І хоча воно було винайдено вже досить давно, але в нашій країні використовувалося досить рідко. І тільки після 2011 року ситуація змінилася в кращу сторону. Важливу роль в цьому зіграло розвиток технологій, що призвело до здешевлення обладнання. Це і стало поштовхом до збільшення популярності таких приладів, як ендоскоп автомобільний.

Про це приладі і сфера його застосування
Ремонт автомобілів став набагато простіше з появою технічних засобів діагностики, таких як технічний ендоскоп. Освоїти роботу з ним є навіть людині без спеціальної освіти.

У разі застосування цього обладнання можна побачити те, що раніше вимагало трудомісткою роботи з розбирання вузла. З ускладненням конструкцій збільшується потреба в відео ендоскопах для автомобілів.

Оскільки цей прилад дозволяє виконувати візуальну діагностику транспортного засобу. Основним напрямком в застосуванні такого обладнання в автосервісах є двигун і зокрема камера згоряння. Для її огляду зонд опускається в циліндр. При цьому зображення, яке виводиться на екран монітора або комп'ютера, дозволяє побачити стан поршня, клапанів та інших поверхонь. З плином часу область застосування ендоскопів стає все ширше. Сьогодні вони використовуються не тільки для діагностики автомобілів, але і в багатьох інших сферах діяльності людини.

Особливості застосування
Основною сферою використання ендоскопів для автомобілів є попередня діагностика таких складних систем, як двигун і трансмісія. Однак вони не єдині потребують детального обстеження.


Пристрій ендоскопаКроме цього ендоскопи застосовуються і для наступних робіт з технічного обслуговування машин:
Контролю якості виробництва та збирання;
Стану різних деталей;
Виявлення подряпин, тріщин;
Виявлення втомних зламів;
Знаходження місць в яких підтікає масло або інші рідини;
Оцінки величини зносу в різних вузлах і групах двигуна.

Крім цього використання ендоскопа для автосервісу дозволяє здешевити вартість ремонту і діагностики, економлячи при цьому час як клієнта, так і співробітників СТО. Він дозволяє добиратися до самих важкодоступних місць і не тільки розглядати деталь, але і фотографувати її.

Критерії вибору приладу
Головними параметрами, на які слід звертати увагу при покупці є:
Розмір досліджуваного вузла;
Відстань його від точки доступу;
Діаметр.

Щоб визначити ці характеристики необхідно знати для вирішення яких завдань необхідний ендоскоп. Виходячи з цього вибирається розмір робочого зонда.

Однак важливий і набір додаткових опцій. Адже діагностика автомобіля передбачає вплив на прилад різних рідин: від звичайної води до бензину і масла. Тому ендоскоп повинен володіти такими властивостями, як:
водонепроникність;
Стійкість до впливу різних агресивних рідин.

Важливо звернути увагу і на наявність спеціальних дзеркальних насадок. Це дозволить виконувати діагностику вузла під різними кутами. У той час як стандартні моделі бачать тільки те, що знаходиться перед камерою. І навіть якщо вона має широкий огляд цього все одно може бути недостатньо для точної діагностики поломки.

Вибираючи ендоскоп краще зупинитися на тому, які має роз'єми для підключення до мобільних пристроїв. Оптимальним варіантом вважається пристрій з мінімальним діаметром камери, але тільки в тому випадку, якщо це не йде на шкоду зображенню.

Але крім цих характеристик потрібно враховувати і вартість приладу. На вітчизняному ринку ендоскопи представлені різними моделями і вибирати їх слід виходячи з фінансових можливостей і рівня складності поставленого завдання.

Похожие страницы: