Вибираємо комфортне житло и Теремки

Критерії того, як вибрати квартиру для покупки , безпосередньо пов'язані з критеріями вибору будинку.

Будинки економ - класу. Зводяться зазвичай в спальних районах, мають панельну або монолітну технологію будівництва, поверховість 20-25 поверхів, і знаходяться в 15-20 хвилинах до найближчих станцій метро.

Будет выгодной покупка квартиры в рассрочку в Голосеевском районе, ведь здесь Вы покупаете комфортную и уютную квартиру по лучшей цене.

Житло комфорт - класу. Частіше розташовується в уже обжитих районах з розвинутою інфраструктурою, технологія будівництва - цегляно-монолітна. Такі житлові комплекси мають закриту прибудинкову територію, відеоспостереження та системи безпеки, спеціально відведені для колясок і велосипедів приміщення, а також підземні паркінги.

Будинки комфорт-класу. Елітного житла притаманні характеристики будинків комфорт - класу, відрізняються ж вони характеристиками квартир і їх планувань, статусом і престижем розташування, дорогими і якісними матеріалами обробки.

Звертайте особливу увагу на тип будівництва.

Монолітно-каркасні будинки відрізняються міцністю і надійністю, наявністю вільних планувань, однак при цьому, більш дорогі.

У панельних будинках доведеться змиритися з існуючою плануванням, крім того, якщо забудовник не досить серйозно підійде до питань утеплення і шумо ізоляції - самостійне проведення цих процедур потребують значних вкладень.

Характеристики квартири

Планування можуть бути закритого типу, в яких всі кімнати ізольовані один від одного і з'єднуються тільки коридором. Частково закриті планування є приміщення, в яких вітальня, кухня і, нерідко, хол об'єднані між собою, а спальні ізольовані.

Планування закритого і частково закритого типу підходять для великих сімей з дітьми, де кожен може облаштувати свою кімнату у відповідності зі своїм смаком і бажаннями, а проводити час всім разом буде зручно в вітальні або на кухні.

Повністю відкриті планування або «open space» дозволяють грати з простором, як вам заманеться.

Однак, якщо ви будете проживати не один / одна повної відокремленості в такій квартирі добитися не вдасться.

При виборі квартири окрему увагу також звертайте на кількість кімнат, враховуйте можливе поповнення в Вашій родині і наявність простору для розміщення родичів і гостей, якщо виникне така необхідність.

На даний момент забудовники пропонують кілька варіантів внутрішньої обробки:без обробки, під чистову обробку або повну чистову обробку. Ці моменти обговорюються при укладенні договору з забудовником та дозволяють після здачі будинку відразу в'їхати в готову квартиру, без необхідності робити чистової ремонт і шукати підрядників.

Похожие страницы: