Ремонт спальні під ключ и К-Мебель

Ремонт квартири будь-якого типу - капітальний, косметичний або під ключ - буде коштувати чималих грошей навіть тоді, коли власник житла зважився на покупку найдешевших оздоблювальних матеріалів, «столярки», трубопроводів і сантехніки. Тому багато власників квартир вважають за краще робити ремонт в квартирі поступово, починаючи роботу з якогось одного приміщення. Хтось вибирає при цьому передпокій, так як з неї починається будь-яке житло. Інші, навпаки, насамперед виконують ремонт в кухні, бо приготування їжі в давно не бачила ремонт кухні загрожує харчовим отруєнням. Треті ж для початку ремонту в квартирі вибирають вітальню, в якій проводять більшу частину вільного часу за переглядом телевізора або читанням книг. Але всі вони, як стверджують фахівці з оздоблення житлових приміщень, бажають спочатку зробити ремонт в спальні - головному приміщенні в квартирі, нічний сон або просто денний відпочинок в якому повинен бути максимально комфортним. І тільки з різних причин, наприклад, відсутність грошових коштів на ремонт у спальні, починає роботи в іншому приміщенні, «просуваючись» поступово до спальні.

Ищете качественную кровать, на сайте k-mebel.com.ua/mebel/mebel-dlya-spalni/krovati/ Вы сможете заказать и купить кровать, которая будет соответствовать всем вашим требования и пожеланиям.

Порядок ремонту спальні від «А» до «Я»
Ремонт спальні починається з вибору компанії, яка виконав весь цикл робіт, званий коротко і лаконічно «під ключ». Це означає, що підрядник надасть замовнику на вибір кілька готових дизайн-проектів спальні або ж розробить згідно з його вимогами індивідуальну документацію. Потім, попередньо закупивши і доставивши на об'єкт оздоблювальні та будівельні матеріали, виконає ремонт спальні згідно обраного клієнтом тарифу, а по завершенні всіх робіт наведе порядок в приміщенні і вивезе будівельне сміття. Як правило, під ключ замовляють капітальний ремонт спальні, коли в процесі робіт проводиться повна заміна оздоблювальних матеріалів, покриттів, «столярки», інженерних комунікацій, електропроводки і навіть перепланування приміщення, якщо це передбачено дизайн-проектом спальні. При цьому роботи виконуються в певній послідовності, що дозволяє скоротити термін ремонту і гарантувати цілісність нових оздоблювальних та інших матеріалів в спальні. Однак, незалежно від проведеного типу ремонту, і при капітальному, і при косметичному ремонті робота починається з демонтажу старих покриттів і систем.


Коли стеля, підлога і стіни в спальні повністю звільнені від старих покриттів, а труби опалення і електропроводка видалені, майстри виконують роботи в наступній послідовності.

Заміна старого вікна або вікон з облаштуванням укосів, а також установка нової міжкімнатних дверей.
Штроблення стін і монтаж нової електропроводки з підключенням вимикачів і розеток.
Оздоблення стелі - монтаж панелей або натяжної стелі, фарбування або побілка.
Оздоблення стін - фарбування, побілка, обробка панелями з різних матеріалів або наклейка шпалер.
Обробка підлоги - монтаж ламінату, лінолеуму, плитки, паркетної дошки або укладання дощок з подальшим фарбуванням.
Монтаж трубопроводів і радіаторів системи опалення або підключення електроконвекторів.
Монтаж приладів освітлення, зовнішньої частини розеток і вимикачів.

Якщо дизайн-проект спальні передбачає зміну конфігурації приміщення, то при проведенні робіт також виконується знесення частини стіни або зведення перегородки з цегли або гіпсокартону. Крім цього може бути споруджений подіум для ліжка або ніша для гардеробної кімнати, яка також обладнується силами підрядника.

Похожие страницы: