Міжкімнатні двері - компроміс ціни і якості

Зараз на ринку міжкімнатних дверей представлений величезний вибір виробів, які відрізняються матеріалами виготовлення, типами відкривання та іншими деталями.

Замовити і купити скриті двері в Україні (монтаж, ціна, характеристики) ви зможете на сайті компанії "ТОРН".

Простій людині буває важко розібратися в такому різноманітті вибору. Нижче розглянемо, які варіанти міжкімнатних дверей пропонують сучасні виробника, чим вони відрізняються і яким з них віддати перевагу.

За матеріалом виготовлення міжкімнатні двері можна розділити на наступні:

з масиву дерева,

шпоновані,

ламіновані,

пластикові,

з екошпон,

емальовані.

Кожен варіант має свої переваги, особливості та відмінні характеристики, а також всі вони мають різну вартість. Вибір конкретного виду і матеріалу міжкімнатних дверей - це пошук компромісу між якістю, ціною та споживчими властивостями вироби. Для цього необхідно знати, що собою представляє кожен їх тип.

Двері з масиву дерева

Їх виготовляють з натуральної деревини. В основному в виробництві використовують такі породи, як сосна, дуб, ясен, вільха, бук, береза. Характеристики дерев'яних дверей залежать від технології виробництва, породи і властивостей деревини.

Розділяють також двері з цілісного масиву, клеєного і незрощеного. Клеєний брус збирається з декількох ламелей так, щоб волокна шарів розташовувалися протилежно один щодо одного. Такі конструкції захищені від деформації, мають високу міцність і привабливий нерівномірний колір. Зрощений тип збирають за рахунок кріплення типу шип-паз. Такі конструкції відрізняється міцністю і оригінальним зовнішнім виглядом за рахунок різної текстури деревини на невеликій площі полотна.

Основні характеристики міжкімнатних дверей з масиву натуральної деревини:

екологічність,

надійність,

теплота,

високі естетичні якості.

Вартість дерев'яних дверей з масиву не така висока, який може здаватися. За ціну до 7000 рублів можна знайти варіанти в оригінальному виконанні, а красиві і якісні бюджетні варіанти можна купити за 3500-5000 рублів. Є, звичайно, і дорогі ексклюзивні варіанти ціною понад 10 тисяч рублів.

шпоновані двері

Це дерев'яні двері, які мають каркас з масиву хвойних порід, зовні облицьовані шпоном - тонким шаром натуральної деревини дорогих порід. Для їх виготовлення використовується деревина твердих і м'яких порід - дуб, липа, вільха, осика. Зовні вони майже не відрізняються від дверей з масиву, але мають набагато меншу вартість.

Основні особливості шпонованих дверей - це довговічність, краса, доступна ціна. Широкі можливості декорування дозволяють виготовляти вироби на будь-який смак. Придбати їх можна за ціною від 2-3 тисячі рублів. У ціновому діапазоні 3-6 тисяч можна вибрати красиві варіанти з різними вставками і малюнками.

ламіновані двері

Основний цього виду є каркас з брусків дерева, облицьований панелями з МДФ. Зовнішня поверхня полотна покривається (ламінується) декоративною плівкою, яка імітує різні фактури, в тому числі різні породи деревини. Каркас всередині заповнюється картонними сотами. При декоруванні таких дверей використовуються паперові плівки, плівки з меламіну паперу і ламинатин.

Переваги ламінованих дверей:

доступна ціна,

простота догляду і експлуатації,

стійкість до деформацій і механічних пошкоджень,

привабливий зовнішній вигляд завдяки можливості імітувати різні породи дерев.

Купити такі двері можна по дуже демократичній ціні - до 2000 рублів. За цю ціну можна придбати варіанти з декоративними вставками, прикрасами та малюнками.

пластикові двері

Крім власне металопластикових конструкцій, які часто використовувалися в офісах, а зараз перекочували в квартири і будинки, існують пластикові двері на дерев'яному каркасі, покриті зовні ПВХ плівкою, яка виконує декоративні і захисні функції. До поверхні полотна плівку кріплять методом вакуумного пресування.

Такі двері мають наступні переваги:

різноманітний зовнішній вигляд,

міцність і зносостійкість,

невибагливість у догляді,

універсальність.

Демократична ціна - ще одна відмінність пластикових дверей. До 2500 рублів можна придбати якісні і красиві варіанти.

емальовані двері

Полотно таких дверей покрито захисним шаром емалі. Завдяки цьому підвищується їх вологостійкість, зносостійкість, стійкість до перепадів температур. Це дозволяє використовувати їх не тільки в житлових, але і в громадських будівлях або медичних установах.

Похожие страницы: