Створення дверей-купе власними руками

Набагато простіше створити двері власними силами, такий процес не займе багато часу і великих коштів, на відміну від досить дорогих розсувних дверей, які продаються в магазинах або робляться на замовлення. Така конструкція займе значно менше місця, ніж звичайні громіздкі двері, до яких ми так звикли. Щоб виготовити двері-купе, можна використовувати цілком доступні і недорогі матеріали, при цьому двері будуть виглядати досить витончено і не зухвало. Головне - почати, і ви самі побачите, наскільки цей процес затягне вас.

Быстро осуществим выкуп авто после ДТП по выгодной цене.

Велика відмінність дверей розсувних купе від звичайних полягає в їх мобільності, але також вони збільшують площу кімнати.

Двері-купе мають особливу відзнаку від інших дверей - особливий механізм відкривання. Подібний механізм називається розсувним. Полотно дверей зміцнюється на розсовує систему з направляючими коліщатками, при необхідності відкриття або закриття дверей вони зміщуються вздовж стіни, що дуже зручно для малих кімнат. Тим самим ви економите місце в будинку.

Різноманітність видів дверей-купе:

* напіввідкриті і глухі;

* двостулкові і одностулкові;

* касетні або прістеновие;

* на двох або одній напрямних.

Вид двері касетного типу виділяється своїми габаритними обсягом, при відкритті двері-купе зникає, переміщаючись в поглиблення стінки, така функція дуже зручна для кімнат з невеликим простором.

Якщо ви все-таки вирішили зі створення міжкімнатних розсувних дверей, тоді спершу потрібно підібрати матеріал для виготовлення дверей. При виготовленні полотна застосовуються різні матеріали на ваш смак і колір. Виготовити полотно досить легко з усіх доступних матеріалів, починаючи з дерева і скла - закінчуючи ЛДСП.

Якщо ви хочете поставити замок на міжкімнатні двері, то слід встановлювати запірний механізм в стіні. Необхідність замку для таких дверей необов'язкова. Не варто забувати, що ширина полотна дверей-купе набагато більше, ніж у стандартного типу дверей. Також полотно дверей повинно перевищувати розмір отвору.

виготовлення щільна

Більшість з тих, хто збирається створити двері власними руками задаються одним і тим же питанням. З чого почати створення двері? Якщо ви зважилися виготовити самостійно двері-купе , то для початку вам доведеться подумати, з якого матеріалу ви маєте намір створити подібну двері. Оптимальним варіантом для створення недорогої конструкції підійде матеріал ДСП.

Встановити звичайну величину міжкімнатних дверей в стилі купе буде досить нелегко. В цілому, візьмемо для основної точки вимірювання 200 см. Заввишки і 80-90 см. Шириною. Більш точний розмір можливо визначити при установці. Основним правилом є те, що двері повністю повинна закривати отвір з нахлестом близько одного або п'яти см. З обох сторін.

Розкриття ЛДПС здійснюється строго у відповідності з інструкцією. Однією з важливих особливостей розпилювання такого матеріалу вважається те, що зробити це потрібно без осколків, подібного способу можна досягти, використовуючи звичайний електролобзик. Кромку можна облицювати спеціальної ламірьяновой стрічкою або пластиком. При вставці стела необхідно скористатися кріпленнями з штапиками.

Похожие страницы: