Каркасно щитові будинки, гідності і плюси.

Найважливішим гідністю, яким володіють каркасно щитові будинки, є його висока енергозберігаюча здатність.
Отримати теплий будинок при невеликих витратах, дозволяють сучасні види утеплювача і один з найкращих, об'єктивно що набули широкого поширення і застосування - базальтовий мінераловатний.

Полезную информацию Все о строительстве вы сможете узнать на нашем сейте.
Так, для зимового проживання в Ленінградській області і Північно-Західному регіоні, досить використовувати товщину утеплення каркасної стіни від 150 мм. , Що дозволить відчувати себе комфортно, при атмосферній температурі повітря до - 35 градусів Цельсія. Такі властивості будинку, дозволяють значно економити кошти на його опалення, що не може не радувати кожного економного господаря.
Для бажаючих підстрахуватися щодо теплопровідності стін, утеплення можна підвищити ще серйозніше, застосувавши технологію підвищеної енергоефективності - за системою подвійного або об'ємного каркаса.


Важливою перевагою, за яке цінують каркасно-щитові будинки, є їх екологічність. Основний матеріал в конструкції будинку, становить натуральна, чиста деревина з Архангельської і Вологодської області, яка не тільки корисна для людини своїми природними властивостями, а й безпечна для навколишнього середовища.
Одним з істотних переваг каркасно щитових будинків, є можливість їх різноманітної обробки.
В силу того, що даний тип будинків практично не схильний до усадки, вибір оздоблювальних матеріалів є досить широким у порівнянні з будинками з бруса. Тут можна розглянути найпоширеніший варіант - обробка фасадної вагонкою, більш привабливий - імітація бруса або імітація колоди, а так же, простий і не примхливий матеріал - вініловий сайдинг, або зупинитися на фасадних панелях, що імітують кам'яну стіну.
Виграшним варіантом, що виділяють каркасно щитові будинки, є можливість їх вільного планування. Внутрішні приміщення та фасади, можна проектувати досить сміливо, розміщуючи просторі вікна, всілякі еркери і зозулі на будь-який смак упередженого господаря свого улюбленого, рідного дому ..
Але це ще далеко не всі плюси каркасного домобудівництва, яке в Росії, набирає вже впевнене і цілком заслужену увагу з боку майбутніх власників своїх будинків!

Похожие страницы: