Каркасно-щитові будинки

Вже досить довгий час за кордоном активно використовують технології швидкомонтованих будинків. І лише недавно будівництво будівель каркасно-щитового типу стало популярним в Росії. Даний напрямок дозволяє досить сильно здешевити будівництво, не позначаючись на його якості, і поставити будинок в максимально короткі терміни. Всі позитивні сторони каркасних будинків безпосередньо пов'язані з їх конструкцією, основою якої є каркас з дерева, обшитий з двох сторін дерев'яними щитами або панелями. Між обшивками прокладається утеплювач. Облицювання зовні і всередині може бути будь-яка. Завдяки каркасу будівлі стає більш стійким до різних навантажень. Важать каркасно-щитові будинки значно менше, ніж цегляні, а також не дають усадки, що значно спрощує пристрій фундаментів.

Порадуйте своих близких заказав осетинские пироги в спб, цены приятные и доступные.

Плюси і гідності:
Мала вага модулів, з яких зводиться будівля. Завдяки цьому, не доводиться наймати серйозну додаткову техніку. Бригада з кількох людей, цілком, впорається із завданням монтажу, без особливих зусиль.
Для такого типу будинків зводиться полегшений фундамент або потрібні гвинтові палі. Так як, споруда не має бетонних перекриттів і цегляних стін, то воно легко утримується даними видами підстав.
Простота монтажу і збірки. Модулі для щитових будинків випускаються вже укомплектованими тепло- і гідроізоляційними матеріалами, обробленими спеціальними захисними засобами. Будівельникам залишається тільки "посадити" елементи на каркас.
Такі будинки відмінно зберігають тепло, а так же прекрасно "дихають", оберігаючи житло від вологості.
Будинки зводяться в будь-який час року і в короткі терміни.
У холодну пору року швидко прогріваються і добре утримують тепло.
Економічні. Сам матеріал і роботи по монтажу, які не є дорогими.


Попереджений значить озброєний! Необхідно знати кілька негативних нюансів і особливостей щитових будівель:

трохи мінусів
До складу модулів входять речовини, які сприяють утворенню дефектів, як всередині, так і на поверхні матеріалів. Так само, такі будинки мають високий коефіцієнт пожежонебезпеки. Паралельно, вони мають низький показник бічної жорсткості, а значить, можуть деформуватися і зміщуватися.

Всі елементи каркасно-щитових будинків випускаються на заводському обладнанні. Потім всі комплектуючі на спеціальному транспорті поставляються на будівельний майданчик, де відбувається остаточна зборка. Будинок встановлюється на вже готовий фундамент.

Будівництво може виконуватися як влітку, так і взимку, і триває не більше 2-3 місяців. Монтаж будівлі повинен здійснюватися фахівцями, що мають необхідний досвід, оскільки, незважаючи на зовнішню простоту збірки, існує багато різних нюансів і тонкощів. Скориставшись послугами фахівців, можна уникнути помилок, за які доведеться розплачуватися в майбутньому, при експлуатації будинку.

Хвойні породи дерева є основним матеріалом щитових будинків. Деревина проходить багато стадій обробки, в результаті чого стає стійкою до різних атмосферних впливів і шкідників і здатна чинити опір вогню. У таких будинків хороші показники тепло- і вологоізоляції. Дерев'яний каркас має гарну теплопровідність. Завдяки цим характеристикам простір всередині досить швидко прогрівається і в ньому з легкістю можна підтримувати необхідний тепловий режим. А при різкому відключенні опалення температура всередині приміщень опускається всього на кілька градусів.


До переваг збірно-щитових конструкцій відноситься можливість приховати комунікації за обшивкою і забезпечити до них при необхідності доступ. При цьому не потрібно буде руйнувати отвори, а потім їх штукатурити. Також великим плюсом є те, що в будь-який момент комунікації можна перенести, не витрачаючи багато коштів, нервів і часу. У разі, якщо заводська конструкція і дизайн будинку замовника не влаштовує, за додаткову оплату можна запропонувати свій проект, що враховує всі потреби і побажання.

Усередині будинок може бути обшитий вагонкою або гіпсокартоном. При виборі другого варіанту, можна буде створити всередині якої завгодно інтер'єр. Для зовнішньої обшивки можна вибрати будь-який прийнятний за ціною і якістю варіант: облицювати цеглою, вагонкою, каменем, декоративною штукатуркою і т.д.

Доступна ціна в порівнянні з цегляними будинками заснована на використанні сучасних матеріалів, а також застосуванні оригінальних інженерних рішень. Таким чином, будинок буде практичним, міцним, надійним і теплим. А по красі каркасно-щитові будинки нічим не поступаються іншим, і їх можна оформляти в будь-якому зручному стилі. Висока швидкість будівництва, довговічність, хороші теплотехнічні властивості, екологічність, порівняльна дешевизна, можливість самостійного вибору зовнішньої і внутрішньої обробки, практичність і простота зведення роблять каркасно-щитові будинки прекрасною альтернативою для людей, які мріють про власний будинок, але обмежених в засобах.

І все ж, вибираючи майбутнє сімейне гніздечко, слід вивчити уважно всі позитивні характеристики даного будови, адже ці будинки - будинки передовики. Наймодніші, зручні, красиві і практичні, легко зводяться. І головне - дешеві!

Похожие страницы: