Каркасне будівництво

Каркасне будівництво - це затребувана послуга,яка зараз дуже популярна і звернувшись за допомогою в професійну будівельну компанію, будинок вам побудують швидко і якісно. У цьому матеріалі ми пропонуємо детально поговорити про технології зведення каркасних будинків.

ЖК Малахит предоставляет широкий выбор квартир в новостройке, с процессами строительства Вы можете ознакомиться на сайте http://malahyt.com.ua/by_own_eyes/construction_progress/ и получить консультацию от специалистов.

Фундамент
Каркасна споруда вимагає організації самого звичайного підстави - дрібно заглибленою стрічки. Рідко потрібне укладання більш масивних фундаментів. На етапі заливних заходів в фундаменті встановлюють металеві Г-образні шпильки невеликої висоти - до 15 сантиметрів. Вони необхідні для закріплення нижньої обв'язки каркаса. Також обов'язкова наявність гідроізоляції.

Каркас
Основним матеріалом в подібному будівництві є сухий, просочений біо - і вогнезахисними речовинами, обрізний матеріал - дошка розмірами 150 на 50 міліметрів. Зведення каркаса починається з нижньої обв'язки. Потім переходять до верхньої. Їх розміри повинні бути ідентичними. Що стосується стін, то вони збираються найрізноманітнішими методами:
збірка заздалегідь готових фрагментів;
виставлення кутових стійок і установка верхньої обв'язки.

Укосіни - це важливий елемент, який врізається в каркас. Укосіни також виробляють з дошки 150 на 50 міліметрів. Зверху каркас обробляють вологостійкими матеріалами, по типу спеціальної фанери або плит ОСП-3. Конструкція захищається вітрозахисної плівкою.

Фасадна обробка найчастіше робиться з різних панелей або вінілового / металевого сайдингу. Також важливо не забути про утеплювач.


Дах
З каркасних будівництвом зазвичай використовують легкі матеріали: гнучку черепицю, тонколистові компоненти, м'яку покрівлю. Важка покрівля використовується з каркасними будинками, які спеціально спроектовані для витримування великих мас

Вартість
Ціна каркасного будинку обходиться в рази дешевше, на відміну від цегельних, бетонних і кам'яних аналогів. За кордоном каркасні технології доведені до досконалості. І каркасні будинки служать десятки років, без втрат в технічних і експлуатаційних характеристиках. При дотриманні всіх правил будівництва, каркасний будинок прослужить довше зрубу.

Похожие страницы: