Дитячі меблі для дівчаток і хлопчиків

Зазвичай батьки, вибираючи меблі для своїх дітей, відштовхуються від того, що дівчатка - ніжні милі створіння, а хлопчики - енергійні непосиди, любителі спорту і активного проведення часу. Відповідно і меблі для них потрібна різна.

Большой выбор мебели предлагают мебельные фабрики днепропетровск, каталог Вы можете просмотреть на сайте texnomeb.com.ua и сделать заказ.

В результаті виходить, що меблі для дитячої кімнати дівчинки виглядає як щось рожеве і миле, світ ляльок і плюшевих іграшок. А по кімнаті майбутніх представників сильної половини людства розкидані мечі, пістолети, машинки, а на екрані телевізора ревуть мотори ігрових автомобілів. Але насправді цей підхід не зовсім вірний. Давайте розберемося, чому.

По-перше, меблі для дитини повинна вибиратися з урахуванням того, що як раз в цей момент відбувається становлення його як особистості. Це час вибору інтересів, захоплень, хобі, як раз зараз потрібно активно розвивати фантазію дитини, вміння абстрактно мислити, спілкуватися зі своїми однолітками і, нарешті, починати активно осягати зовнішній світ, цікавитися ним. І це однаково підходить обом статям.

Знайти дитячі меблі, яка підходить за характером саме вашій дитині, не так вже й просто. Слід зазначити, що останні сучасні тенденції говорять про необхідність поєднання ігрових функцій меблів з практичної складової - тобто прямим призначенням, заощадженням вільного місця і безпекою. Дівчатка в цьому плані трохи менш енергійні, тому їм треба більше теплих і м'яких тонів, а на розвиток смаку впливає краса пейзажів, що прикрашають поверхні.


Це в своїй роботі використовують і дизайнери, які можуть запропонувати своїм клієнтам оригінальні вироби, наприклад ліжко-машину. Цей елемент постає центром всієї кімнати хлопчика, всього світу дитячих меблів, адже він поєднує як функції спального місця, так і має ігрове призначення. Попросту кажучи, ліжко робить позитивний вплив на розвиток дитини.

Дитячі меблі для дівчаток виглядає куди менш спортивно, вона швидше за красива і органічна. На відміну від гоночного боліда для хлопчаків, тут ми бачимо красивий кабріолет, картину витончено доповнюють морські і казкові мотиви оформлення інших видів меблів.

У магазинах меблів можна знайти зовсім вже незвичайні предмети інтер'єру. Так, серед різних представників дитячих меблів для хлопчиків можна помітити невеликий столик у формі мотоцикла. А для дівчаток можна знайти вироби, пов'язані з ляльками або плюшевими іграшками.

Варто запам'ятати одне правило: в інтер'єрі дитячої бажано поєднувати меблі різних видів, тоді в кімнаті буде рівна кількість спокійних і енергійних мотивів. Залежно від переважаючих в характері ваших дітей чорт, цей баланс змінюється в одну або іншу сторону. Так досягається ідеальний стан кімнати, в якій дитина буде із задоволенням проводити свій час.

Похожие страницы: