Циркуляційні насоси для систем опалення марки «Дельфін»

Найголовніше завдання циркуляційних насосів - забезпечити постійну циркуляцію рідини в замкнутих системах, наприклад в опалювальних системах. Циркуляційні насоси беруть участь в безперебійної подачі гарячої рідини і виводять охолоджену рідину назад в нагрівач.

Сучасні циркулярні насоси знайшли широке застосування в побуті. Їх встановлюють в замкнутих системах для того, щоб забезпечити постійну циркуляцію рідини. Потрібні вони в системах, де циркулює гаряча і холодна вода.

Сьогодні придбати циркулярні насоси для систем опалення марки «Дельфін» можна Тут за дуже вигідною ціною та з фірмовою гарантією.

Помпа для опалення або циркуляційний насос для опалення WRS25 Дельфін має три різноманітні модифікації, які відрізняються потужністю. Всі агрегати мають високоміцний і не схильний до корозії алюмінієвий або чавунний корпус.

Конструкція апаратів має переваги, вона відмінно захищена від перевантажень і високого теплового нагріву. Конструкція циркуляційних насосів дозволяє використовувати їх в таких системах як тепла підлога.

Якщо ж вам потрібно вирішити задачу з холодним водопостачанням, то скористайтеся агрегатами Grundfos, які можуть підвищувати тиск води в системі і чудово працюють навіть в тому випадку, якщо у воді міститься повітря. Найбільш потужні прилади, які пропонує наша компанія, можуть витримувати тиск до 10 бар.

Переваги покупки циркулярних насосів в фірмі «Дельфін»:

Наша компанія тривалий час працює на ринку водяній техніки і добре себе зарекомендувала. У нас хороша репутація і багато задоволених клієнтів. Почалася діяльність компанії з співпраці з найбільшими виробниками насосів, а в 2008 році з'явилася й власна високоякісне обладнання під торговою маркою «Дельфін».

Наші циркуляційні насоси для опалення відрізняються простотою конструкції, високим коефіцієнтом корисної дії, гарною потужністю, компактністю, простий монтажу і легкістю в обслуговуванні. На підприємстві працюють краще українські фахівці, які постійно впроваджують в життя новітні розробки, пропонуючи клієнтам високу якість продукції. В даний час в каталозі нашої продукції ви можете знайти більше сотні найменувань насосів і насосного обладнання.

Купити циркулярні насоси не складає труднощів. Ви можете оформити заявку замовлення онлайн прямо на сайті. Якщо ж вас цікавлять поглиблені технічні характеристики і можливості установки насосів, то ви завжди можете зателефонувати нашому менеджеру по телефону і отримати додаткову безкоштовну консультацію профільного спеціаліста.

Похожие страницы: