Плити Батеплекс для утеплення вашого дому

У наш час будівництво не може обійтися без матеріалів для теплоізоляції, а лідирують в цьому вироби з пінополістиролу. Компанія ВЕЛЛЕР своїм клієнтам представляє матеріал для утеплення Батеплекс. Ціна на цей вид товару дуже приваблива і вигідна.

Розглянемо якими ж властивостями володіє пінополістирольний теплоізоляційний матеріал.

Для виготовлення пінопласту та пінополістиролу використовують гранули, але процес пресування відбувається в різний спосіб, через що у матеріалів різні характеристики. А значить при виборі утеплювача для свого будинку або для промислової будівлі необхідно враховувати такі фактори як, чим більше щільність у матеріалу, тим теплопровідність вище і ізоляційні здатності гірші, але механічна міцність буде вища. А якщо ви плануєте використовувати пінополістирол з щільністю нижче, але при цьому звуко- і теплоізояціоні здатності будуть вище, то необхідно подбати про його захист від різних механічних пошкоджень.

Пінополістирол має такі властивості як:

- невелика вага, завдяки чому на кострукцию не створюватимуться додаткові навантаження;

- низьке поглинання води;

- тепло- і звукоізоляційні здатності високі;

- морозостійкий;

- не береться утворення цвілі;

- монтаж проводиться легко;

- термін експлуатації перевищує 20 років.

Купуючи пінополістирол Батеплекс для утеплення свого будинку, ви отримаєте якісний матеріал, який прослужить довгі роки і буде зберігати в вашому домі тепло і затишок.

Похожие страницы: