Будівництво заміського будинку Канадський Дім

Технология строительства каркасного домаКомпанія ФОРСІП рада запропонувати своїм замовникам проектування і будівництво канадських будинків каркасних.

 

Що відрізняє нашу технологію?

 

- Міцність, завдяки якій будинок має високу сейсмостійкість і здатний витримати будь-які зовнішні впливи.Характеристики будинків за технологією SIP перевершують аналогічні показники будов з бруса і колоди.Сендвіч-панелі здатні витримувати великі навантаження, і, якби не вимоги російських СНиП, вони прекрасно підійшли б навіть для будівництва п'ятиповерхового будинку.

 

-Унікальні теплоізоляційні властивості. Особлива структура сендвіч-панелі, використовуваної в канадській технології будівництва каркасного заміського будинку, стійка до зовнішніх перепадів температури.У будинку підтримується приємний мікроклімат, тут ніколи не буде відчуватися холоднеча або нестерпний спеку.Сила опору сендвіч-панелі прирівнюється до сили опору цегляної стіни товщиною в три метри.У нашому будинку необов'язково встановлювати дорогу систему опалення, навіть якщо Ви розраховуєте жити в ньому в сильні морози.Таким чином, Ви істотно економите на електроенергії.

 

Технология строительства каркасного дома- Вогнестійкість. Канадська технологія будівництва каркасних заміських будинків з SIP-панелей забезпечує додатковий захист при пожежі.Третя ступінь вогнестійкості дозволяє будинку стримувати вогонь протягом години.Завдяки антіпрену, що входить до складу кожної панелі, матеріал набуває властивість загасання.Поширення вогню і задимлення кімнат відбувається повільніше, так як будинок герметичний і має щільні стики.

 

- При розробках каркасного будівництва заміського будинку інженери не забули врахувати і таку важливу деталь, як звукоізоляція.Структура сендвіч-панелі добре поглинає звук головним чином за рахунок шару пінополістиролу, який перешкоджає проникненню коливань і повітря.Стіна з сендвіч-панелі поглинає звук також ефективно, як і цегляна стіна.Ви можете не турбуватися, що хтось почує голосно грає у Вас музику, або що серед ночі Ви прокинетеся від зовнішнього шуму.

Возможно, вам понравится:

Будівництво будинку з пінобетону
Будівництво будинку з пінобетону

Як колишній барнаульський підприємець став канадським далекобійником - ID Алтапресс
Наше казино заявили, технічний директор компанії Оренда в старій будівлі і вниз dorogaâ будувати нові, і наша запропонував uvolitsâ.Протягом півроку мені .. 95% жителів Канади купують свої будинки в кредит.Ціни на ..

Похожие страницы: