Будівництво заміських будинків з Гаражем

Загородный дом с гаражом для машины Плануючи будівництво заміського будинку, слід добре продумати, яким буде гараж для вашого автомобіля. Гараж може бути вбудованим, вбудовано-прибудованим або окремим.

 

У разі будівництва вбудованого гаража можна заощадити на будівництві окремої споруди і зберегти вільний простір ділянки.Правда, при цьому зменшується житлова площа будинку.

 

Досягти компромісу можна за рахунок часткового висування гаража з об'єму будівлі - зробити прибудований гараж.Такий варіант потребуватиме витрат на зведення окремих фундаменту, стін і даху. Встроенный гараж в подвале дома Але, разом з тим, на даху такого гаража можна влаштувати веранду або терасу, т.е. додати до будинку додаткові квадратні метри.

 

Окремо стоїть гараж також має свої плюси і мінуси.З одного боку, він захаращує ділянку і вимагає серйозних вкладень на будівництво коробки, підведення інженерних комунікацій.З іншого боку, в окремому гаражі простіше організувати робочу зону для дрібного або навіть грунтовного ремонту автомобіля.До того ж над боксом для машини можна звести другий поверх, в якому можуть розташовуватися кімнати для гостей, тренажерний зал або більярдна.

 

Можна розглянути і більш сучасний варіант підземного гаража.

 

З якого матеріалу побудувати гараж?

 

Вибір можна звести до трьох основних варіантів: дерево (колода, брус і т.д.), збірні металоконструкції та будівельні камені (цегла, пінобетон).Дерев'яні гаражні споруди зустрічаються вкрай рідко. Горючість деревини підвищує ризик загоряння і без того вельми пожежонебезпечного будови. Встроенный или пристроенный гараж с подъемными воротами Металічним збірним гаражам властиво, мабуть, одна серйозна перевага - швидкий і простий монтаж.Сталеві споруди необхідно захищати від корозії, що означає періодичне фарбування (1 раз на 3-4 роки) спеціальними фарбами.До того ж металеві гаражі, як правило, холодні. Опалення збільшує вартість металевого гаража, а корисний об'єм будови зменшується за рахунок теплоізоляції.

 

За містом зазвичай зводять гаражі з кам'яних стінових матеріалів.Безумовним лідером є глиняна цегла. Щоб зробити гараж тепліше, застосовують поризована цегла.Крім того, з цією метою зводять тришарові стіни - між несучою складової і облицюванням розташовують утеплювач (мінеральна або скловата, екструдований пінополістирол).При будівництві капітальних гаражів широко застосовуються пінобетонні блоки, а також інші вироби з легких бетонів.Блокові стіни штукатурять, обшивають сайдингом або облицьовують цеглою.

Возможно, вам понравится:

Будинок з піноблоків з гаражем
Будинок з піноблоків з гаражем

«Сабідом»: новоселам селища «Фестиваль» вручили ключі - Індикатори ринку нерухомості
12 липня на території заміського селища таунхаусів «Фестиваль» у новій Москві сотні людей взяли участь в урочистому заході, присвяченому врученню ключів від таунхаусів першої черги, йдеться в повідомленні компанії «Сабідом».

Податок на "Берлога" - Argumenty.ru
Одна квартира, ODNOGO гараж і так далі. Відвідали .. Податки budut квартир, Дачія, будівель і структура об'єктів, які є громадянином майна (fizlic), об'єкти незавершеного будівництва, в яких zaregistrirovany громадяни прав.

Похожие страницы: