Будівництво заміського будинку Компанія

Будівництво заміських каркасних приватних будинків, дач стає все більш популярним.Найголовнішим фактором, який впливає на вибір на їх користь є швидкість їх зведення і порівняно низька ціна.Розрахунок вартості такого будинку проводиться за один день. Для того щоб побудувати каркасне будівлю потрібно пару місяців, а на зведення аналогічного цегляного будинку пішов би мінімум рік.

 

Після невдалих спроб зводити дешеві каркасні будинки.Люди не території колишнього СРСР стали недовірливо ставиться до швидкомонтованих будівлям.Але не варто забувати, що тоді технології будівництво дач було набагато гірше, ніж зараз, а в пріоритет ставилося не якість, а кількість.

 
 

Тепер технології зробили крок вперед - приватне будівництво заміських каркасних будинків, дач стає все доступнішим і завойовує своїх шанувальників.Сучасні утеплювачі дають досить високу шумо-і теплоізоляцію.При використанні якісного утеплювача (у більшості випадків базальтова вата) теплоізоляція прирівнюється з цегляною стіною товщиною в метр.

 

Загальна маса каркасного будинку набагато менше ніж у цегляного.Тому фундамент, закладений під нього, не повинен буде витримувати велику вагу.Допускається використання фундаменту незаглибленного типу, досить просто утеплити його уникнення промерзання грунту під ним.Всі електро-і гідрокоммунікацій монтуються в середину стін, тим самим звільняючи простір в будові.

 

Можлива споруда каркасних будинків для сезонного проживання.Тоді конструкція розраховується тільки під певний період року, тим самим відбувається деяка економія матеріалів внутрішньої обробки.

 

Будівництво проектів приватних будинків-це екологічно чисті технології, які не впливають на природу в цілому і нешкідливі для людини.Безпека теж на високому рівні. При будівництво дачних каркасних будинків використовуються вогнестійкі утеплювальні матеріали, які не підтримують горіння і можуть зводитися навіть у сейсмічно активних зонах.Можуть експлуатуватися в температурних умовах від -50 до +40 градусів за Цельсієм.Не варто забувати, що зведення каркасного будинку заощадить не тільки ваші гроші, але і такий дорогоцінний час.

Возможно, вам понравится:

Будівництво будинку з пінобетону
Будівництво будинку з пінобетону

Справа Ігоря Бестужев: коментарі сторін - Московський комсомолець
Слідство наказав ордер на його майно, в тому числі в élitnuû semikomnatnuû квартира в центрі Ставрополя, заміського будинку, автомобілі Дорогі, численні торгові rossijskih компаній та банківських рахунків.Його загальна вартість - тридцять мільйонів рублів.


Похожие страницы: