Будівництво заміського будинку по Фен-Шуй

Якщо ви зважилися на будівництво заміського будинку або дачі, не зайвим буде використовувати при розробці проекту принципи Фен-шуй.Ця древня східна філософія вчить правильно організовувати простір, завдяки чому будинок наповнюється позитивною енергією.

 

В першу чергу важливо розташування будинку на місцевості.Найкраще, якщо будинок знаходиться на підвищенні: це приносить удачу.Якщо ліворуч і праворуч від піднесення стоять невисокі пагорби, вкриті зеленими насадженнями, місце можна вважати ідеально відповідним для заміського будинку.Давайте розберемося, чому.

 

Зелені пагорби є символами важливих у Фен-Шуї тварин: Білого Тигра і Зеленого Дракона.При цьому лівий пагорб (він уособлює Дракона) повинен бути трохи вище, ніж правий, що представляє Тигра.Якщо ж пагорб знаходиться позаду вашого заміського будинку і засаджений деревами з темним листям, він являє собою Чорну Черепаху, підтримуючу гармонію.

 

Зрозуміло, не завжди можна розташувати будинок найбільш належним чином.Проте вихід з положення завжди можна знайти. Так, у разі переваги правого пагорба можна підсилити енергію Дракона, поставивши ліворуч від будинку яскравий ліхтар.А відсутній горб Черепахи цілком можна замінити високою стіною або деревами.Також можна поставити за будинком скульптуру черепахи: чим більше вона буде за розміром, тим краще буде захищений ваш дім від негативної енергії.

 

Взагалі, горбиста місцевість є найбільш придатною для Фен-шуй заміського будинку.Рівнини є менш сприятливими з точки зору вчення. Проте варто мати на увазі, що мова йде лише про пологих пагорбах: скелі сприяють циркуляції негативної енергії Ша-Ци.

 

Вкрай бажано для Фен-шуй заміського будинку розбити перед входом рівну площадку: вона є символом Червоного Фенікса.Його енергію можна посилити, розмістивши зображення або невелику фігурку птаха на площі.

 

Отже, виконавши ці правила, ви оточіть свій будинок чотирма символічними тваринами, роль яких - захист будинку від негативної енергії і правильний напрямок потоків позитивної енергії Ци.Посилити дію цих тварин може располагающийся неподалік від будинку водойму: річка або озеро.У разі з відсутності можна розбити на садовій ділянці невеликий ставок або поставити фонтан.

 

Ландшафтний дизайн садової ділянки по Фен-шуй

 

Фен-шуй садової ділянки може серйозно вплинути на самопочуття і настрій людей, регулярно знаходяться поруч.Тому важливо враховувати деякі фактори.

Возможно, вам понравится:

Курс по Васту. Будівництво
Курс по Васту. Будівництво

Іпотека на нежитлову нерухомість буде дешевшати - Портал про нерухомість Realto.Ru
.. І житлової нерухомості у стадії будівництва Порівняйте важко.Адже багато забудовників, підказує керівник відділу продажів компанії «К55» Євгена Семенова, щоб отримати максимальну вигоду, воліють не продавати комерційні об'єкти, поки будинок не зданий.


Похожие страницы: